Створення еко-школи у Центрі спадщини Вигодської вузькоколійки

Донор Фінський фонд місцевого співробітництва 2014 Посольства Фінляндії в Україні
Роль у проекті Основний виконавець
Партнери Вигодська селищна рада
Період виконання 1 липня 2014 – 31 жовтня 2015
Територія діяльності Івано-Франківська обл. України, селище Вигода

Проект ставив за мету підвищити обізнаність щодо історичної та природної спадщини та забезпечити механізми збереження цієї спадщини на території Вигоди Долинського району Івано-Франківської області, а також просунути практики сталого ведення лісівництва в громадах Долинського району Івано-Франківської області України.

В рамках проекту відбувся навчальний візит представників Івано-Франківської області до Фінляндії з метою отримання нових знань та практичних інструментів для впровадження сталого розвитку та природничої освіти у регіоні (4-9 листопада 2015 р., 7 учасників).

Проведено засідання робочої групи проекту з числа представників освітньої галузі Долинського району та команди проекту для розробки програми еко-школи Центру спадщини Вигодської вузькоколійки (21-23 травня 2015 р., 24 учасники).

Проектом розроблено окремий інтерактивний стенд для центру спадщини, присвячений довкіллю та необхідності його збереження.

Було розроблено детальну програму еко-школи центру; спеціальні посібники для вчителів, що включають конспекти для вчителів та вправи для учнів; спеціально здизайновано та видано практичні посібники для учнів «Зошит-посібники для учнів еко-школи Центру спадщини Вигодської вузькоколійки»; школу устатковано меблями, дослідницьким обладнанням, спеціальною науково-популярною літературою.

З метою представлення освітніх можливостей школи було проведено спеціальний тренінг-семінар для представників освітньої та туристичної галузей Вигоди та навколишніх сіл, де було представлено програму школи та обговорено питання її адміністрування (22-23 жовтня 2015 р., 34 учасники).

Інформація про школу, графік занять, програма, посібники розміщені на веб-сторінці Центру спадщини www.vyhoda.com.ua

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти