Команда

Оксана Федорович

Голова Асоціації

Фахівець з розвитку туризму та маркетингу. Володіє понад 24-річним досвідом у сферах місцевого розвитку, підтримки сільських громад, реалізації масштабних проектів з розвитку туризму в Україні та за її межами; різноплановим досвідом управлінської та експертної діяльності в сферах розвитку туризму та збереження біорізноманіття в Карпатському регіоні, зокрема гірськими громадами та представниками малого і середнього бізнесу. Має багату практику роботи на керівних посадах в приватних компаніях та органах виконавчої влади, практичний досвід управління успішними та масштабними проектами міжнародної технічної допомоги. Працюючи на посаді директора Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку активно займалася залученням інвестицій та покращенням інвестиційного клімату в області. Також є визнаним експертом та затребуваним тренером у сферах розвитку туризму, створення ідентичності та бренду, бізнес-планування, місцевого та секторального економічного розвитку та інвестування.

Роман Шевчик

Виконавчий директор

Має 40-річний досвід роботи у сферах менеджменту туризму та бізнес-консалтингу. Працював на посадах бізнес-консультанта та директора департаменту позик Українсько-канадського бізнес-центру. Під його керівництвом департаментом позик бізнес-центру надано 188 кредитів, завдяки чому було створено близько 800 нових та збережено близько 2000 існуючих робочих місць. Успішно використовує свій практичний досвід і спеціальні знання як викладач міжнародної економіки та міжнародного менеджменту університету «Галицька Академія» та тренер у сферах туристичного бізнесу та розвитку громад. Провів близько 160 тренінгів для понад 30 організацій в Івано-Франківській області.

Ірина Новосільська

Координатор проектів та програм

Має практичний досвід управління проектами, що фінансуються Європейським Союзом в рамках програм міжнародної технічної допомоги, набувши такий досвід на посадах асистента та координатора проектів. Володіє необхідними знаннями та навичками для координування проектної діяльності, зокрема забезпечення діяльності робочих органів, проведення публічних заходів, підготовки інформаційних повідомлень, видання промоційних публікацій, підготовки стратегічних документів. Також має необхідний досвід для підготовки описової та фінансової звітності за проектами та комунікації з транскордонними партнерами. Неодноразово залучалась до проведення опитувань та галузевих досліджень, підготовки аналітичних звітів за їх результатами. Отримані знання та навички успішно використовує у поточній діяльності громадської організації.

Марія Жукевич

Координатор та менеджер проектів, адміністратор Акселератора креативних жіночих стартапів

Має понад 7 років досвіду у сфері комунікацій (в т.ч. в соціальних мережах) та дизайну, практичний досвід координаційної діяльності та управління проектами. Володіє необхідними знаннями та навичками для координування проектної діяльності, зокрема проведення публічних заходів, підготовки інформаційних повідомлень, видання промоційних публікацій. Має успішний досвід субгрантового менеджменту. З 2019 року координує роботу Акселератора креативних жіночих стартапів.

Тетяна Гриненько

Фінансовий консультант

Висококваліфікований фахівець у сфері бухгалтерського та податкового обліку зі стажем понад 15 років. Має досвід фінансового управління проектами, складання звітності за проектами та податкової/фінансової звітності, передбаченої законодавством. Активно надає фахові консультації суб’єктам МСП з питань фінансового менеджменту, оподаткування, бухгалтерського обліку та звітності.

Сергій Андрусяк

Директор Центру спадщини Вигодської вузькоколійки

Юрист з багаторічним досвідом роботи в органах місцевого самоврядування. Окрім цього власник садиби зеленого туризму в гірській частині Долинського району, завдяки чому набув значного досвіду професійної діяльності у сфері туризму.

Леся Гайдук

Менеджер Екотуристичного візит-центру в місті Яремче

Начальник відділу з еколого-освітньої роботи Карпатського національного природного парку. Має практичний досвід роботи в туристичній галузі, зокрема є власником приватної садиби в курортному містечку Яремче.

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти