B2B Creative Women Network: посилення спроможності жінок у креативних індустріях в м. Івано-Франківськ

Донор Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС)
Роль у проекті Основний виконавець
Партнери ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (АРПІ) та Українсько-Канадське СП «МБЕРІФ-Бізнес-Центр»
Період виконання 1 листопада 2018 – 31 грудня 2019, 12 жовтня 2020 – 20 грудня 2020
Територія діяльності м. Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Креативні індустрії – це сфера, де жінка може відкрити власний потенціал та бути успішною як творчо, так і фінансово. Однак через брак технічних можливостей для тестування та ефективного запуску креативної продукції, а також відсутність конкретного життєвого досвіду й управлінських навичок самореалізація жінок в креативних галузях обмежені.

Саме тому проект мав на меті сприяти реалізації конкретних бізнес-ідей та стартапів жінок в креативних індустріях м. Івано-Франківськ. Для жінок, мешканок м. Івано-Франківськ, які бажали започаткувати власну справу в креативних індустріях, створено можливості для підвищення кваліфікації, формування нових навичок та зв’язків, надано підтримку в реалізації жіночого бізнес-потенціалу.

Проект започаткував майстерню-студію Акселератора, обладнавши її найновішим устаткуванням для навчання та роботи 10 обраних учасниць. Навчальні заходи з питань становлення та розвитку власної справи, а також підтримка залучених жінок-менторок надали можливість учасницям отримати конкретні знання та сформувати навички для реалізації блискучих бізнес-ідей.

Ідея Акселератора отримала підтримку місцевої влади, так виконавець в рамках Цілі 2 «Розвиток жіночого підприємництва» Програми посилення конкурентоспроможності малого і середнього підприємництва у м. Івано-Франківську на 2019-2021 рр. отримав співфінансування для заходу «Створення та підтримка діяльності Акселератора креативних жіночих стартапів» з метою промоції Акселератора, сприяння мережуванню учасниць, посиленню програми наставництва та навчання.

Фінальна подія проекту – Accelerator StartUp DemoDay’ 2019 дозволила учасницям зустріти однодумців, знайти можливості для виходу на потенційних партнерів, нові ринки, нові форми продаж. Більш того, кожна з учасниць висловила бажання в подальшому співпрацювати з Акселератором та провадити коучинг для майбутніх учасниць акселераційних програм виконавця. Учасниці Акселератора продовжують поділяти власні ресурси та талант для посилення бізнес-починань одна одної, що проявляється в активній розробці спільних продуктів. Таким чином, створена мережа стимулюватиме бізнес-активність через збільшення можливостей до самореалізації жінок в креативних індустріях, через діяльність активного жіночого бізнес-середовища та нові партнерства.

У жовтні-грудні 2020 року проект отримав дофінансування від проекту ПРОМІС, в рамках якого вдалось закупити додаткове обладнання для майстерні-студії Акселератора креативних жіночих старатпів, що забезпечило можливість для експериментів зі зразками продуктів, створення експериментальних ліній прототипів.

Окрім того, в умовах пандемії COVID-19 ми створили унікальну соціальну платформу для інтернет-продажів продуктів, створених жінками, та яка стала результатом візуалізації майбутнього Акселератора набору 2019 року. Можливість підтримки цієї ідеї проектом ПРОМІС стала неоціненним шансом для втілення мрій випускниць Акселератора 2019 та, водночас, для швидкої підтримки нових стартапів та активних бізнесів. Це дозволило вийти на новий технічний та організаційний рівень Акселераційній програмі, розширити спільноту Акселератора, об’єднати на одній інтернет-платформі бізнесові проекти як початківців так і їх наставниць. Веб сайт www.znatyprokarpaty.if.ua став першою в м. Івано-Франківську соціальною платформою, що просуває крафтовий жіночий продукт з притаманною саме Івано-Франківську ідентичністю.

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти