Екотуристичний візит-центр

Відкритий у 2009 році та розташований в знаменитій гірській курортній місцевості – місті Яремче – Екотуристичний візит-центр пропонує відвідувачам захоплюючу подорож Карпатським національним природним парком, який репрезентує не тільки місцевість, а й сучасні концепції охорони довкілля у привабливому та цікавому для відвідувачів форматі.

Центр запрошує як індивідуальних відвідувачів, так і організовані групи, пропонуючи різноманітні екскурсії, інтерпретаційні експозиції та перегляд демонстраційного фільму. У виставковому залі туристи можуть отримати цікаву інформацію про Карпатський край, природоохоронні території, багатство флори та фауни, культуру та побут місцевих жителів. Інтерактивна схема Карпатського національного природного парку становить особливий інтерес для відвідувачів презентуючи фотоілюстрації найбільш популярних туристичних маршрутів, що супроводжуються короткими відео- та інформаційними матеріалами.

Оригінальним відтворенням Чорногірського хребта є макет гір, висота яких перевищує 2000 м н.р.м., який надає відвідувачам можливість всього за декілька секунд подолати ці всі вершини. Також тут розміщено три діорами з відображенням різних природних комплексів (навколо водна, лісова та субальпійська екосистеми).

Екотуристичний візит-центр відображає своєрідну модель українського національного парку, яка включає в себе три найважливіші компоненти: природу – красу та унікальність природного ландшафту, історію – характерність та неповторність історико-етнографічного середовища, релігію – сакральність, святість місцевих пам’яток архітектури, культових споруд. Це триєдинство було генетично закладено в свідомості місцевих жителів – гуцулів, яке передається з покоління в покоління.

Окрім того, спорідненість етнографічних особливостей Карпатського краю сприяли встановленню інтерпретаційних панелей (спеціально призначених для представлення господарств на полонинах, зображення способу життя гуцулів і спеціальні аспекти спорудження гуцульських осель), а також фрагментів гуцульської хатини та предметів домашнього вжитку.

У зручному мультимедійному конференц-залі, який дозволяє зібрати разом 70 осіб, не порушуючи комфорту перебування, є можливість проведення конференцій, семінарів та круглих столів. Пропонується відвідувачам перегляд ексклюзивного демонстраційного фільму про географію, історію, етнографію та туристичні атракції Карпатського регіону. Цей фільм було створено та озвучено 6-ма мовами (українською, англійською, німецькою, румунською, польською та російською).

КОНТАКТИ

вул. В. Стуса 6а
м. Яремче
Івано-Франківська область
тел. +38 (03434) 21155, +38 (067) 907 64 32
e-mail: cnnp@meta.ua

ГОДИНИ РОБОТИ

Понеділок – п’ятниця з 8.00 до 17.00
У вихідні – за попередньою домовленістю

ПРОЕКТИ РОЗВИТКУ

Центр спадщини Вигодської вузькоколійки

Найстаріша вузькоколійна залізниця України у мальовничому осередку Карпат, Західних Горганах, сама по собі є унікальним приводом, щоб відвідати Вигоду та місцевість навколо, пізнати місцеву природу та культуру й насолодитися активним відпочинком. Історія місцевості, тісно пов’язаної з деревообробним промислом та вузькоколійною залізницею, яскраво розкривається в одній з найпривабливіших будівель Вигоди у самому її центрі – Центрі спадщини Вигодської вузькоколійки. Тут гостям…

Детальніше

Мережа Карпатської кулінарної спадщини

Карпатська Мережа Кулінарної Спадщини заснована у квітні 2012 року Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини в рамках проекту ЄС «Карпатська мережа кулінарної спадщини». Діяльність Мережі поширюється на Івано-Франківську область України, повіти Марамуреш та Сату-Маре Румунії, краю Кошице Словаччини, Саболч-Сатмар-Берег Угорщини. Мережа є неформальною міжнародною структурою, відкритою для приєднання представникам Карпатських регіонів країн діяльності Мережі та сусідніх країн.

Детальніше

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти