Вакансія: асистент проекту «52 стилі життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці»

26 грудня 2019 р.

Туристична Асоціація Івано-Франківщини оголошує відбір кандидата (кандидатки) на посаду асистента проекту “52 стилі життя в Капатах: відродження традиційних культур праці” (надалі – Проект) на умовах повної зайнятості.

Проект виконується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини за співфінансування ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна на 2014-2020 роки у партнерстві з Торгово-промисловою палатою повіту Сату-Маре (Румунія), Кошицькою регіональною організацією туризму (Словаччина), Туристичною організацією ABA (Угорщина) та управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА (Україна). Метою Проекту є збільшення відвідуваності і створення нових можливостей щодо джерел доходу у прикордонних громадах шляхом розробки й популяризації унікального туристичного досвіду, побудованого навколо традиційних культур праці і способів життя в межах спільної для цільових регіонів дестинації Карпатської живої спадщини.

Детальну інформацію та вимоги до кандидата розміщено в оголошенні – https://www.taif.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/vacancy-asistant-068.pdf

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти