Вакансія: координатор проекту «Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для збереження природи та екологічної освіти»

8 червня 2020 р.

Туристична Асоціація Івано-Франківщини оголошує відбір кандидата (кандидатки) на посаду координатора проекту «Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для збереження природи та екологічної освіти» (надалі – Проект)на умовах повної зайнятості.

Проект виконується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини за співфінансування ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна на 2014-2020 роки. Партнерами проекту в Україні є Відділ регіонального розвитку та будівництва Долинської районної державної адміністрації та Вигодська селищна рада Долинського району Івано-Франківської області, а в Румунії – Адміністрація Марамуреського гірського природного парку. Проект триватиме до жовтня 2021 року, а територія його реалізації охоплює Івано-Франківську область України та повіт Марамуреш Румунії. Метою Проекту є сприяння збереженню карпатських лісів  через модернізацію екологічної освіти. Діяльність проекту буде спрямовано на пілотування Карпатських лісових шкіл, що дозволить впровадити у позашкільне навчання школярів інтерактивні компоненти, також в його рамках планується збагатити екологічні знання мешканців та гостей цільових регіонів.

Детальну інформацію та вимоги до кандидата розміщено в оголошенні – https://www.taif.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/vacancy-coordinator-053.pdf

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти