Акселератор креативних жіночих стартапів розробляє інтернет-магазин, платформу для реалізації продукції креативних майстринь міста!

Етеншн, креативні підприємиці міста! Перед новорічними святами всі готують подарунки, і ми – не виключення! Завдяки підтримці проекту ПРОМІС Акселератор креативних жіночих стартапів розробляє інтернет-магазин, платформу для реалізації продукції креативних майстринь міста, що покликана об’єднати представниць МСБ в регіоні під спільним брендом Акселератора. Платформа розширить канали продажів підприємниць, підвищить їх відомість та оборот. Таким чином магазин скооперує місцеві пропозиції в одному місці та буде посилювати як окремі бізнеси, так і соціальну спільноту Акселератора.

Тож, ласкаво просимо креативних панянок заповнювати заявки на приєднання!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScxOsxE7KeB0pDfp7TqwWf-LfIMuDU0efiC5_gXwLh8dsZQuQ/viewform?usp=sf_link

Для пілотного запуску інтернет-магазину буде відібрано до 5-ти продавців. Важлива умова – офіційна реєстрація як ФОП чи ТОВ у м. Івано-Франківську чи на території Івано Франківської міської ради.

Бажаємо успіхів, і пам’ятайте – новорічні дива трапляються! 😉

Проект «B2B Creative Women Network: посилення спроможності жінок у креативних індустріях в м. Івано-Франківськ» реалізується за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малого та середнього підприємництва проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти