Веселі випробування наметового табору «Горицвіт’2010: Єврокарпати» об’єднали дітей з різних регіонів України

Завершились дві яскраві зміни – «Лабіринтами минулого» та «Карпатські джунглі» – відпочинкового мандрівного наметового табору для дітей та юнацтва «Горицвіт’2010: ЄвроКарпати», епіцентром якого стала мальовнича галявина на території Осмолодського Держлісгоспу поблизу с. Осмолода Рожнятівського району Івано-Франківської області.

Табір «Горицвіт» з тривав 24 липня по 17 серпня ц.р. Впродовж двох змін організаторам та педагогам табору вдалося розкрити перед дітьми цікавий світ геологічних та географічних особливостей, культури, звичаїв та традицій країн Карпатського Єврорегіону. Табір «Горицвіт» надав унікальну можливість об’єднатись у активному спілкуванні і отримати повноцінне оздоровлення дітям з Івано-Франківщини, Луганщини, Херсонщини, Рівненщини, Криму, Тернопільщини. Діти поринули у світ повний пригод, цікавих несподіванок, нової інформації. Інтерактивний відпочинок, який поєднував фізичне оздоровлення та розвиток інтелектуальних та комунікативних здібностей, створив широкий стартовий майданчик для розкриття особистого «Я» кожної дитини. І все це відбувалося на лоні розкішної східнокарпатської природи, на березі найчистішої Європейської річки – Лімниці.

Як підказує багаторічний досвід організаторів табору, участь в наметовому таборі формує у дітей унікальний досвід, який дає їм у майбутньому бажання активно та пізнавально проводити дозвілля і, водночас, більш продуктивно та творчо підходити до навчання. Випробування наметового табору – це, водночас, нагода здобути екотуристичний досвід. Ось лише деякі з-поміж сотень позитивних дитячих та… батьківських відгуків:

«Це найкращий табір у моєму житті! Стільки друзів, стільки вражень від неймовірної Карпатської краси я навіть не очікував отримати!» – Микола Нестерук, м. Рівне.

«Я багато де відпочивав, але намети – це сила! Ми всі здружилися і вивчили стільки пісень. А вершини тепер хочеться долати знову. Це, як якийсь наркотик, але навпакиJ», – Анатолій Романюк, м.Івано-Франківськ.

«Мені дуже сподобалося в таборі «Горицвіт». Пожити на природі, в наметі, ночувати в спальних мішках було дуже цікаво й потішно. Щоправда, іноді ставало холодно, але це не біда…», – Запорожець Анна, 11 років, м. Алчевськ.

«Мій син змістовно і цікаво провів час у таборі, зустрів нових друзів. Минуло вже понад тиждень від його приїзду, а він кожного дня розповідає і розповідає нам про «Горицвіт» і проситься їхати на наступний рік на дві зміни», – Алла Рудь, Івано-Франківськ.

Загалом у таборі «Горицвіт’2010» впродовж двох змін було оздоровлено 80 дітей пільгових категорій: з малозабезпечених та багатодітних сімей, з дитячих будинків сімейного типу.

Організатор табору «Туристична Асоціація Івано-Франківщини» висловлює велику вдячність партнерським установам організаціям, що активно долучилися до виконання проекту: Осмолодському Держлісгоспу (директор Фрик О.Б.), управлінню в справах сім’ї та молоді Івано-Франківської облдержадміністрації (начальник Заремба Р.Д.), управлінню в справах сім’ї молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради (начальник Клим М.В.), Рівненській гуманітарній гімназії (директор Макарчук З.В.), комунальному закладу «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів» м. Алчевська Луганської області (директор Акімова Н.І.), Асоціації батьків-педагогів «Вільний вибір» м. Херсона (голова Вттенберг К.Ю.).

Контактна особа: Лада Маланій, керівник проекту, м. Івано-Франківськ, вул.Дністровська,26, 76018, тел. 0677383904, e–mail: initiative@ukrpost.ua.

Метою проекту «Горицвіт’2010: ЄвроКарпати», що здійснювався Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини у партнерстві з Фондом нових ідей «Соціум-Еко-Арт» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного Фонду «Відродження», є подолання дитячої незайнятості та пасивності через формування культури активного, творчого та змістовного відпочинку в дітей середнього та старшого шкільного віку, які виховуються у багатодітних, малозабезпечених, неповних родинах, дітей позбавлених батьківського піклування та інших дітей, які особливо гостро відчули вплив економічної кризи. Детальніше про табір: www.www.www.taif.org.ua. Детальніше про Антикризову гуманітарну програму МФ «Відродження»: www.irf.ua.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти