Візит туристичних оглядачів – спільна промоція

13-19 жовтня 2008 року Туристична Асоціація Івано-Франківщини спільно з Івано-Франківською обледржадміністрацією та Асоціацією Еколоджік з Румунії в рамках проекту Європейського Співтовариства «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю України та повітом Марамуреш Румунії» проводять спільний ознайомчий тур для делегації журналістів, які представляють провідні туристичні видання Великобританії, Румунії та України.

Прогарама туру включає огляд обсновних об’єктів туристичної інфраструктури та туристичних атракцій Марамурешу та Івано-Франківщини для всебічного висвітлення переваг відпочинку для цільових груп туристів. 16-19 жовтня делегація перебуватиме у Івано-Франківській області.

Івано-Франківщина та Марамуреш є ще не достатньо відомими іноземному туристові. Ці два регіони розділяють менше 50 кілометрів державного кордону, що пролягає Карпатським хребтом. Проте в природі, історії та звичаях цих двох регіонів чимало спільного.

З липня місяця 2007 року в рамках згаданого проекту свої партнерські зусилля об’єднали Туристична Асоціація Івано-Франківщини, Івано-Франківська обласна державна адміністрація, Карпатський національний природний парк та Асоціація «Еколоджік» з Румунії задля створення сприятливих умов для розвитку транскордонного туризму між прикордонними територіями обох регіонів. Саме розвиток транскордонного туризму дозволить одержати мешканцям високогірних територій додаткові доходи без значних інвестицій. Адже головне багатство краю, яким захоплюються сотні тисяч туристів, – це унікальні природа, традиції та культура.

Спільними зусиллями партнерів під час реалізації проекту було розроблено спільні українсько-румунські тури – «Найвищими вершинами», «Дерев’яна архітектура», «Спостереження за дикою природою» та «Культура Східних Карпат» (робочі назви).

Під час цієї ознайомчої подорожі ми хочемо надати журналістам можливості отримати якомога більше вражень та зібрати якомога більше інформації про унікальні ресурси Івано-Франківщини та Марамурешу, щоб донести їх майстерністю слова до усіх прихильників активного відпочинку.

Ознайомчі візити є одним з найефективніших і, водночас недорогих способів промоції можливостей відпочинку у туристичних регіонах. Особливо така промоція є важливою для гірських громад, які пропонують етнографічні та природні тури. По завершенню туру журналісти взяли на себе зобов’язання написати про відвідувані території для своїх видань.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти