В Івано-Франківську відбувся навчальний семінар з розвитку туризму

Захід проходив 27-28 липня 2015 року у місті Івано-Франківськ за участю представників органів місцевого самоврядування та туристичного бізнесу.

Основною метою семінару було підвищення рівня обізнаності про функціонування міських туристично-інформаційних центрів та шляхи популяризації міста як розвиненої туристичної дестинації.

Учасники семінару відзначили нагальну потребу створення туристично-інформаційного центру у місті Івано-Франківську. На прикладі Львова, в якому подібний центр існує з 2009 року, вони дізнались про головні завдання центру туристичної інформації, вимоги до підбору персоналу, засоби інформування, комунікацію, особливості ведення статистики та звітності, яка відображає реальні потоки туристів та їх характеристику.

В результаті семінару було напрацьовано близько дванадцяти основних причин приїзду туристів до Івано-Франківська, серед яких регіональна кухня, історико-культурна спадщина, сприятливий екологічний клімат, літературний феномен, фестивальний туризм та багато іншого. Під час зустрічі учасники сформулювали та обговорили внутрішні та зовнішні чинники, що є вирішальними для розвитку місцевого туризму: сильні та слабкі сторони, можливості та загрози. Дискусії були спрямовані на те, щоб дати відповідь на доволі провокативне, проте вкрай актуальне запитання: «Як продати місто, щоб його купили туристи». Тренінг показав: якщо сформувати в потенційних відвідувачів міста високу впізнаваність туристичного продукту, яка буде стимулювати їх поведінку, почуття довіри до цього продукту, як до такого, який відповідає їхнім цінностям, стереотипам і стандартам, то вони обов’язково почнуть вибирати місто Івано-Франківськ для своєї подорожі.

Присутнім також було представлено нові туристичні продукти – самостійно керовані аудіо-екскурсії містом «Івано-Франківськ для закоханих» та «Загадковий Івано-Франківськ». Кожен бажаючий буде мати змогу прогулятися старовинними вуличками та площами міста та прослухати захоплюючі історії, пов’язані з кожним із визначних місць турів.

Тренінг було організовано в рамках проекту «Східноєвропейські перлини: створення та просування продуктів міського культурного туризму в транскордонному просторі», який співфінансується Європейським Союзом в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки та виконується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини у партнерстві з виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, Коломийською міською радою, Управлінням туризму департаменту розвитку Львівської міської ради (Україна), Люблінською регіональною туристичною організацією та Фундацією Академія Обивательська (Польща).

Читайте також

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти