В Івано-Франківську відбувся навчальний семінар з розвитку туризму

Захід проходив 27-28 липня 2015 року у місті Івано-Франківськ за участю представників органів місцевого самоврядування та туристичного бізнесу.

Основною метою семінару було підвищення рівня обізнаності про функціонування міських туристично-інформаційних центрів та шляхи популяризації міста як розвиненої туристичної дестинації.

Учасники семінару відзначили нагальну потребу створення туристично-інформаційного центру у місті Івано-Франківську. На прикладі Львова, в якому подібний центр існує з 2009 року, вони дізнались про головні завдання центру туристичної інформації, вимоги до підбору персоналу, засоби інформування, комунікацію, особливості ведення статистики та звітності, яка відображає реальні потоки туристів та їх характеристику.

В результаті семінару було напрацьовано близько дванадцяти основних причин приїзду туристів до Івано-Франківська, серед яких регіональна кухня, історико-культурна спадщина, сприятливий екологічний клімат, літературний феномен, фестивальний туризм та багато іншого. Під час зустрічі учасники сформулювали та обговорили внутрішні та зовнішні чинники, що є вирішальними для розвитку місцевого туризму: сильні та слабкі сторони, можливості та загрози. Дискусії були спрямовані на те, щоб дати відповідь на доволі провокативне, проте вкрай актуальне запитання: «Як продати місто, щоб його купили туристи». Тренінг показав: якщо сформувати в потенційних відвідувачів міста високу впізнаваність туристичного продукту, яка буде стимулювати їх поведінку, почуття довіри до цього продукту, як до такого, який відповідає їхнім цінностям, стереотипам і стандартам, то вони обов’язково почнуть вибирати місто Івано-Франківськ для своєї подорожі.

Присутнім також було представлено нові туристичні продукти – самостійно керовані аудіо-екскурсії містом «Івано-Франківськ для закоханих» та «Загадковий Івано-Франківськ». Кожен бажаючий буде мати змогу прогулятися старовинними вуличками та площами міста та прослухати захоплюючі історії, пов’язані з кожним із визначних місць турів.

Тренінг було організовано в рамках проекту «Східноєвропейські перлини: створення та просування продуктів міського культурного туризму в транскордонному просторі», який співфінансується Європейським Союзом в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки та виконується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини у партнерстві з виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, Коломийською міською радою, Управлінням туризму департаменту розвитку Львівської міської ради (Україна), Люблінською регіональною туристичною організацією та Фундацією Академія Обивательська (Польща).

Читайте також

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти