Досвід марамуреських колег вартий запозичення для розвитку туризму Прикарпаття

23-28 липня 2008 року відбувся ознайомчий візит (тур) представників місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, природоохоронних установ, організацій розвитку та сприяння бізнесу, провайдерів туристичних послуг Івано-Франівської області з туристичними атракціями та туристичними продуктами повіту Марамуреш Румунії. Учасники туру ознайомилися з природними та культурними можливостями Марамурешу щодо розвитку різних видів туризму, мали змогу зав’язати контакти з провайдерами туристичних послуг повіту та познайомитися з організаторами таких екотуристичних продуктів як екологічні фермерські господарства.

Головними завданнями туру були: 1) ознайомити представників туристичної галузі з основними об’єктами туристичної індустрії й рекреаційними ресурсами та діяльністю з розвитку туристичної інфраструктури й промоції у повіті Марамуреш Румунії; 2) сприяти встановленню ділових контактів між представниками галузі з повіту Марамуреш та туристичними підприємствами Івано-Франківської області.

Програма туру включала заняття, робочі засідання та семінари, а також візити для огляду туристичних продуктів, визначних місць та туристичних організацій. Завдяки високому організаційному рівню туру вдалося побачити значну кількість презентацій з розвитку туризму та економіки, оглянути біля 20-ти туристичних місць, зустрітися з провідними фахівцями у сфері туроперейтингу Марамуреського повіту. Основною метою цих візитів було знайомство та проведення робочих зустрічей з керівниками діючих підприємств туристичної галузі, ознайомлення з продуктами та послугами, що є доступними для відвідувачів, їх організацією та формою представлення туристам.

25 липня відбулася робоча зустріч учасників туру з партнерами проекту – Асоціацією «ЕкоЛоджік» у Туристично-інформаційному центрі повіту Марамуреш в м. Байя Маре. Під час зустрічі були обговорені можливі шляхи співпраці та просування спільних турів щодо ознайомлення з високогірними масивами, культурними, архітектурними, природничими особливостями Карпат на території України та Румунії. Ці тури розроблені в межах проекту «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю України та повітом Марамуреш Румунії».

Група українських учасників впродовж шести днів туру мала змогу побачити, яким чином громади та регіональні туристичні організації працюють разом задля просування туристичних продуктів та підвищення економічної спроможності територій. Прикладом такої співпраці є розвиток екоферми у Кампул-Татару, яку відвідали представники Івано-Франківщини. Учасники туру отримали можливість поспілкуватися з власниками приватних будинків, пансіонатів та обговорити питання державної підтримки туристичних підприємств та системи оподаткування, принципів організації бізнесу румунськими колегами, провадження маркетингових заходів.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти