До теми святкування Дня міста Івано-Франківська: дещо залишилося непомітним!

Попри помпезні святкові заходи, вітання та подарунки, наше місто на свій 355 день народження отримало новий туристичний путівник. Тож численним гостям міста, родинам, які приймають у себе родичів, друзям та гостям – відтепер у добрій нагоді буде своєрідна, цікава й колоритна прогулянка містом від його авторів – Тараса Прохаська, Наталії Голомідової, Лади Маланій та Кирила Рубановського. Вся інформація – у компактній зручній книжці українською, англійською та польською мовами.

З самого початку це було соціальною ініціативою Туристичної Асоціації Івано-Франківщини – ще на етапі створення путівник підтримало 50 підприємців-меценатів. Дякуємо всім, хто відгукнувся і реально допоміг. А зараз кожен, хто купить путівник, зробить внесок у розвиток міської індустрії гостинності. Зокрема, виручені кошти від продажу книги буде вкладено у започаткування костюмованих перформенсів вулицями міста, що відтворюватимуть його золоті часи – 19 – 20 століття (до фатального настання першої світової) і тим самим додаватимуть шарму його сучасним дням.

Від сьогодні, охочі можуть знайти путівник у міській ратуші – в Туристично-інформаційний центр (вул. Галицька, 4а, ліве крило), у кожному з ресторанів мережі 23 Ресторани: Urban Space 100, Fabbrica, Manufactura, Delikacia, Говорить Івано-Франківськ, а ще у найстарішій книжковій крамниці в місті Букініст (на Стометрівці під колонами, біля Street Coffee).

Тож запрошуємо купувати путівник для себе та друзів! Діліться місцями, де його можна придбати, з усіма, хто зібрався до міста в гості, нехай затримуються тут якомога довше!

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти