До теми святкування Дня міста Івано-Франківська: дещо залишилося непомітним!

Попри помпезні святкові заходи, вітання та подарунки, наше місто на свій 355 день народження отримало новий туристичний путівник. Тож численним гостям міста, родинам, які приймають у себе родичів, друзям та гостям – відтепер у добрій нагоді буде своєрідна, цікава й колоритна прогулянка містом від його авторів – Тараса Прохаська, Наталії Голомідової, Лади Маланій та Кирила Рубановського. Вся інформація – у компактній зручній книжці українською, англійською та польською мовами.

З самого початку це було соціальною ініціативою Туристичної Асоціації Івано-Франківщини – ще на етапі створення путівник підтримало 50 підприємців-меценатів. Дякуємо всім, хто відгукнувся і реально допоміг. А зараз кожен, хто купить путівник, зробить внесок у розвиток міської індустрії гостинності. Зокрема, виручені кошти від продажу книги буде вкладено у започаткування костюмованих перформенсів вулицями міста, що відтворюватимуть його золоті часи – 19 – 20 століття (до фатального настання першої світової) і тим самим додаватимуть шарму його сучасним дням.

Від сьогодні, охочі можуть знайти путівник у міській ратуші – в Туристично-інформаційний центр (вул. Галицька, 4а, ліве крило), у кожному з ресторанів мережі 23 Ресторани: Urban Space 100, Fabbrica, Manufactura, Delikacia, Говорить Івано-Франківськ, а ще у найстарішій книжковій крамниці в місті Букініст (на Стометрівці під колонами, біля Street Coffee).

Тож запрошуємо купувати путівник для себе та друзів! Діліться місцями, де його можна придбати, з усіма, хто зібрався до міста в гості, нехай затримуються тут якомога довше!

Читайте також

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Конспекти уроків до посібника вчителям ...

17 December 2021

СЛІДАМИ ПЕРШОВІДКРИВАЧІВ Go52

30 September 2021

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти