Екотуристичний Візит-Центр стає дедалі популярнішою атракцією

В червні 2009 року відбулося урочисте відкриття Візит-центру за участю представників Міністерства охорони навколишнього природного середовища, у віданні якого перебуває КНПП. Лише за перший літній місяць сезону 2009 року візит-центр відвідало близько 1859 туристів.

Екотуристичний візит-центр передбачався як створення нової атракції в Яремче. Планувалося, що екотуристичний центр сприятиме формуванню більшої туристичної привабливості та відвідуваності території Карпатського національного природного парку шляхом започаткування унікального туристичного об’єкту, який мав би репрезентувати місцевість та концепції охорони довкілля у привабливому та цікавому для відвідувачів форматі.

Робота візит-центру здійснюється за трьома напрямками: 1) послуги інформування відвідувачів та обслуговування потреб туристів, просування місцевих атракцій, послуги з бронювання тощо; 2) послуги з інтерпретації місцевих тем (природа, етнографія, історія, культура). Експозиція центру розповідає про основні історичні факти прикордонних територій, види рослин та тварин, культуру та традиції по обидва боки кордону; 3) продаж сувенірної та іншої туристичної продукції.

Візит-центр було реконструйовано у рамках проекту «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю України та повітом Марамуреш Румунії». Центр обладнано та оснащено сучасними технічними засобами, створено музейні експозиції, що репрезентують Карпатський регіон, персонал центру пройшов відповідне навчання.

Під час зимового сезону 2009 центр відвідало близько 900 осіб (це організовані групи туристів з України, Польщі, Білорусі та Росії). 21 травня 2009 року в рамках святкування Дня Європи Представництвом Європейської Комісії було організовано відвідування Візит-центру послами Європейської Комісії, Великобританії, Греції та Туреччини. Це дало значний поштовх та своєрідну популяризацію діяльності Візит-центру перед початком літнього сезону.

Центр відкритий для відвідувачів щодня з 10.00 до 16.00. Завітавши туди, Ви зможете оглянути й музейні експозиції, й ознайомитися з історією та культурою краю, й отримати детальну інформацію про туристичні принади Івано-Франківської області.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти