Екотуристичний Візит-Центр у м. Яремче розпочинає свою роботу в тестовому режимі

Завершився найважливіший етап реконструкції Екотуристичного візит-центру Карпатського національного природного парку, що розташований у м. Яремче по вул. Стуса,6. На сьогодні візит-центр має облаштовану експозицію музею на першому поверсі, якісно відремонтоване та обладнане сучасною технікою приміщення конференц-залу на другому поверсі, де демонструватиметься для відвідувачів унікальний відеофільм про геологічні особливості, історію та культуру Прикарпатського краю.

На початку січня 2009 року за рішенням Наглядової ради проекту «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю України та повітом Марамуреш Румунії» Екотуристичний візит-центр розпочав роботу у тестовому режимі: його відкрито для організованих груп туристів. Адміністратори візит-центру сподіваються отримати відгуки від перших відвідувачів центру під час зимового сезону та, за необхідності, вчасно зреагувати на критичні зауваження. У такому режимі центр працюватиме до квітня 2009 року, після чого центр матиме змогу прийняти набагато більше індивідуальних туристів та організованих туристичних груп.

На думку начальника відділу еколого-освітньої роботи КНПП п. Лесі Гайдук, ошатна споруда візит-центру неодмінно стане як поштовхом до розвитку туризму на Івано-Франківщині, так і можливістю вийти на принципово вищий організаційний, методичний та науковий рівень Карпатському національному природному парку.

Читайте також

Відбувся навчальний візит партнерів з ...

15 September 2021

Проект українсько-румунської співпраці «Об’єднані спадщиною» ...

6 August 2021

Об’єднані спадщиною: збереження історичної спадщини ...

21 July 2021

#CarpathianForestSchools: розвиток співпраці українських та ...

19 July 2021

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти