Запрошуємо до участі в літньому наметовому таборі «Горицвіт»

Туристична Асоціація Івано-Франківщини та Фонд нових ідей «Соціум-Еко-Арт» запрошують дітей 11-17 років до участі в літньому наметовому таборі «Горицвіт».

Планується провести дві унікальні таборові зміни табору на тему «ЄвроКарпати»

Перша зміна з пізнання Європейської історії та культури, традицій та звичаїв 15країн Карпатського регіону, що об’єднує 8 країн Європи, – «Лабіринтами минулого» з 24 липня до 4 серпня 2010 року.
Друга зміна з пізнання геологічних та географічних особливостей Європи та Карпатського регіону. Ця зміна допоможе відкрити магію Карпатської природи, – «Карпатські джунглі» з 5 до 16 серпня 2010 року.
Місце проведення табору в Карпатах поблизу с. Осмолода Рожнятівського району Івано-Франківської області.

За одну зміну планується організувати активний відпочинок близько 40-ка дітям. Окрім здійснення яскравих тематичних заходів, програма кожної таборової зміни включає вечірні паті біля вогнища, активні екстремальні та інтелектуальні ігр, незабутні вечори біля вогнища під шум гірської річки, нові справжні друзі з різних регіонів України, що обов’язково будуть перевірені горами, екологічне реалиті-шоу, екологічний десант.

Вік потенційних учасників: 11 – 17 років. Учасники будуть відібрані до табору на підставі попереднього анкетування (бланк анкети для індивідуального учасника можна завантажити тут). Крім індивідуальних учасників, до участі в таборі запрошуються групи дітей у супроводі дорослого керівника. Групи відбиратимуться на підставі заповненої групової анкети (бланк групової анкети можна завантажити тут). Заповнені анкети необхідно надіслати за адресою: lmalaniy@gmail.com або initiative@ukrpost.ua до 15 червня 2010 року з приміткою (Gorytsvit_2010).

Після відбору учасники повинні надати всі необхідні документи і медичні довідки.

В таборі працюватимуть кваліфіковані педагоги, туристичні інструктори, волонтери, що мають багаторічний досвід організації наметових таборів.

Організатори табору: Туристична Асоціація Івано-Франківщини та Фонд нових ідей «Соціум-Еко-Арт».

За детальною інформацією щодо доїзду дітей до місця табору, умов перебування дітей у таборі, необхідного туристичного спорядження, суми та способу оплати організаційного внеску і т.д. звертатися до Лади Маланій:

e-mail: lmalaniy@gmail.com, initiative@ukrpost.ua.

тел.: +380342 504605, +380342 720232, +38067 7383904, +38050 7252863.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти