Запрошуємо до участі в літньому наметовому таборі «Горицвіт»

Туристична Асоціація Івано-Франківщини та Фонд нових ідей «Соціум-Еко-Арт» запрошують дітей 11-17 років до участі в літньому наметовому таборі «Горицвіт».

Планується провести дві унікальні таборові зміни табору на тему «ЄвроКарпати»

Перша зміна з пізнання Європейської історії та культури, традицій та звичаїв 15країн Карпатського регіону, що об’єднує 8 країн Європи, – «Лабіринтами минулого» з 24 липня до 4 серпня 2010 року.
Друга зміна з пізнання геологічних та географічних особливостей Європи та Карпатського регіону. Ця зміна допоможе відкрити магію Карпатської природи, – «Карпатські джунглі» з 5 до 16 серпня 2010 року.
Місце проведення табору в Карпатах поблизу с. Осмолода Рожнятівського району Івано-Франківської області.

За одну зміну планується організувати активний відпочинок близько 40-ка дітям. Окрім здійснення яскравих тематичних заходів, програма кожної таборової зміни включає вечірні паті біля вогнища, активні екстремальні та інтелектуальні ігр, незабутні вечори біля вогнища під шум гірської річки, нові справжні друзі з різних регіонів України, що обов’язково будуть перевірені горами, екологічне реалиті-шоу, екологічний десант.

Вік потенційних учасників: 11 – 17 років. Учасники будуть відібрані до табору на підставі попереднього анкетування (бланк анкети для індивідуального учасника можна завантажити тут). Крім індивідуальних учасників, до участі в таборі запрошуються групи дітей у супроводі дорослого керівника. Групи відбиратимуться на підставі заповненої групової анкети (бланк групової анкети можна завантажити тут). Заповнені анкети необхідно надіслати за адресою: lmalaniy@gmail.com або initiative@ukrpost.ua до 15 червня 2010 року з приміткою (Gorytsvit_2010).

Після відбору учасники повинні надати всі необхідні документи і медичні довідки.

В таборі працюватимуть кваліфіковані педагоги, туристичні інструктори, волонтери, що мають багаторічний досвід організації наметових таборів.

Організатори табору: Туристична Асоціація Івано-Франківщини та Фонд нових ідей «Соціум-Еко-Арт».

За детальною інформацією щодо доїзду дітей до місця табору, умов перебування дітей у таборі, необхідного туристичного спорядження, суми та способу оплати організаційного внеску і т.д. звертатися до Лади Маланій:

e-mail: lmalaniy@gmail.com, initiative@ukrpost.ua.

тел.: +380342 504605, +380342 720232, +38067 7383904, +38050 7252863.

Читайте також

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Конспекти уроків до посібника вчителям ...

17 December 2021

СЛІДАМИ ПЕРШОВІДКРИВАЧІВ Go52

30 September 2021

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти