Запрошуємо туристичних блогерів в тур від Go52 heritage Weekends | Ukraine

Початок осені – оксамитова пора для подорожей. А якщо це подорожі для відкриття забутих стилів життя в Карпатах та на Прикарпатті, які ми збираємося перетворити на вікенди живої спадщини для спраглих за місцевим життям українців? Таке не можна пропустити!

Блогери та інфлюенсери подорожей Україною, вирушіть у 5-денні мандри карпатськими селами для зустрічей з місцевими мешканцями, чиї історії варті бестселерів, а вправні руки майструють, куховарять, шиють чи плетуть зовсім так, як це робили їхні предки щонайменше триста років тому… Тут стають непотрібними звички міського життя – швидкий рух, жорстке планування, долання корків на дорогах, переховування від смогу, месу реклами та шуму в комфортному офісі… Зате те головне, для чого живеш і до чого прагнеш у житті, – родина, творчість, улюблені з дитинства ритуали, – стають напрочуд виразними і цінними. Чисте повітря та смачна домашня їжа є обов’язковими супутниками шукачів місцевого у перезавантаженнях від Go52.

Помандруйте малими осередками традиційного життя Івано-Франківської області  на Верховинщині, Косівщині, чи малозвіданій мешканцями мегаполісів гірській Долинщині. А далі – розкажіть усьому світові, якими були ці мандри.

Ваш вплив на рішення щодо відпочинку українців на користь Go52 стане першою інвестицією для розвитку спільноти носіїв живої спадщини, її збереження та перевтілення! І ця інвестиція є безцінною.

Тож, щоб зареєструватися на тур блогерів від Go52, просимо лише заповнити форму за посиланням https://forms.gle/xWPJvWUjvp5bzu9C6.

Попередні дати туру – перший-другий тиждень вересня 2021 року.

Участь у турі безкоштовна, усі витрати, пов’язані з подорожжю покривають організатори – Туристична Асоціація Івано-Франківщини та Управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації. Поспішайте реєструватися. Для участі в турі ми запросимо найкращих з вас!

Тур організовано в рамках проекту “52 стилі життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці”, що виконується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини і співфінансується ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Читайте також

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Конспекти уроків до посібника вчителям ...

17 December 2021

СЛІДАМИ ПЕРШОВІДКРИВАЧІВ Go52

30 September 2021

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти