Засідання Комітету стратегічного планування у Яремчі

27-29 травня 2013 року в м. Яремче відбулося засідання Комітету стратегічного планування проекту «Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах».

Зустріч відбулася в Екотуристичному візит-центрі Карпатського національного природного парку. Участь у засіданні взяли представники організацій-партнерів проекту, представники Яремчанської міської ради, громадські активісти та туристичні оператори.

Під час засідання було зроблено огляд діяльності в напрямку розвитку природного туризму на території Карпатського національного природного парку (Україна) та Марамуреського гірського природного парку (Румунія), було проведено SWOT-аналіз існуючої ситуації у двох природних парках, а також обговорено потенційні ринки природного туризму для двох територій та стратегічні напрямки діяльності в напрямку спільного розвитку та просування природного туризму.

Проект «Без кордонів: мережа природних маршрутів в Східних Карпатах», здійснюється з червня 2012 року Центром соціальних і ділових ініціатив м. Яремче, туристичною Асоціацією Івано-Франківщини (Україна), Карпатським національним природним парком (Україна), Асоціацією «Еколоджик» та Адміністрацією Марамуреського гірського природного парку (Румунія) в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна на 2007 – 2013 роки. Термін реалізації проекту – 20 місяців. Територія проектної діяльності – Івано-Франківська область України та повіт Марамуреш Румунії. Проект Метою проекту є розвиток та просування транскордонного природного туризму на охоронних територіях природних парків та прилеглих територіях, які розташовані в Івано-Франківській області України та повіті Марамуреш Румунії.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти