Засідання Комітету стратегічного планування у Яремчі

27-29 травня 2013 року в м. Яремче відбулося засідання Комітету стратегічного планування проекту «Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах».

Зустріч відбулася в Екотуристичному візит-центрі Карпатського національного природного парку. Участь у засіданні взяли представники організацій-партнерів проекту, представники Яремчанської міської ради, громадські активісти та туристичні оператори.

Під час засідання було зроблено огляд діяльності в напрямку розвитку природного туризму на території Карпатського національного природного парку (Україна) та Марамуреського гірського природного парку (Румунія), було проведено SWOT-аналіз існуючої ситуації у двох природних парках, а також обговорено потенційні ринки природного туризму для двох територій та стратегічні напрямки діяльності в напрямку спільного розвитку та просування природного туризму.

Проект «Без кордонів: мережа природних маршрутів в Східних Карпатах», здійснюється з червня 2012 року Центром соціальних і ділових ініціатив м. Яремче, туристичною Асоціацією Івано-Франківщини (Україна), Карпатським національним природним парком (Україна), Асоціацією «Еколоджик» та Адміністрацією Марамуреського гірського природного парку (Румунія) в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна на 2007 – 2013 роки. Термін реалізації проекту – 20 місяців. Територія проектної діяльності – Івано-Франківська область України та повіт Марамуреш Румунії. Проект Метою проекту є розвиток та просування транскордонного природного туризму на охоронних територіях природних парків та прилеглих територіях, які розташовані в Івано-Франківській області України та повіті Марамуреш Румунії.

Читайте також

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти