Засідання робочої групи освітян та представників лісової галузі Івано-Франківської області з розвитку Лісової школи

28 лютого 2020 року в м. Долина відбулось засідання робочої групи освітян та представників лісової галузі Івано-Франківської області з розвитку Лісової школи в рамках проекту “Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для збереження природи та екологічної освіти”.

Впродовж засідання робочої групи учасникам було представлено основну мету та завдання проекту, після чого відбулось обговорення методів підвищення проінформованості населення щодо екологічної освіти та розробки програм екологічного навчання майбутніх клієнтів Лісових шкіл в Івано-Франківській області та повіті Марамуреш.

В засіданні взяли участь представники закладів освіти Івано-Франківської області (вчителі та викладачі природничих дисциплін), науково-дослідних інституцій, краєзнавці та лісівники.

Проект «Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для збереження природи та екологічної освіти» виконується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини за співфінансування ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна на 2014-2020 роки. Партнерами проекту в Україні є Відділ регіонального розвитку та будівництва Долинської районної державної адміністрації та Вигодська селищна рада Долинського району Івано-Франківської області, а в Румунії – Адміністрація Марамуреського гірського природного парку. Проект триватиме до жовтня 2021 року, а територія його реалізації охоплює Івано-Франківську область України та повіт Марамуреш Румунії.
#CarpathianForestSchool #huskroua #enicbc

Презентація проекту

Новину підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна на 2014-2020 роки (http://www.huskroua-cbc.eu/). ЇЇ зміст є виключною відповідальністю ГО «Туристична Асоціація Івано-Франківщини» і в жодному разі не може вважатись таким, що відображає позицію Керуючого Органу / Спільного Технічного Секретаріату чи Європейського Союзу.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти