Конгрес ініціатив Східної Європи

29 вересня – 1 жовтня 2016 відбувся Конгрес ініціатив Східної Європи.

Від обміну досвідом до спільних планів на майбутнє. Крок за кроком.

Особливістю події цього року стала величезна кількість учасників з Івано-Франківської області, а також особливий акцент на 25-річчі української незалежності. Серед доповідачів були не лише польські політичні та громадські діячі, а й екс-президент України – Віктор Ющенко. Запам’ятались і супер-ідеї конгресу, наприклад, цікавий флешмоб, суть якого зводилась до того – як залучити величезну аудиторію до фото. Виявляється – треба усім роздати таблички з оригінальними написами і попросити підняти їх угору :).

У свою чергу, особливістю цьогорічної участі ТАІФу були виступи. В секції «Спадщина» було презентовано проект «Карпатські вузькоколійки»: історія Центру спадщини Вигодської вузькоколійки та досвід цього особливого транскордонного проекту. В секції «Туризм» – проект «Східноєвропейські перлини»: Аудіотури містами Східної Європи.

Обидва проекти були відзначені нагородами Конгресу за найкращий проект транскордонного співробітництва, зокрема проект «Карпатські вузькоколійки» в номінації «Спадщина», а «Східноєвропейські перлини» в номінації «Туризм».

Читайте також

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Конспекти уроків до посібника вчителям ...

17 December 2021

СЛІДАМИ ПЕРШОВІДКРИВАЧІВ Go52

30 September 2021

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти