Конгрес ініціатив Східної Європи

29 вересня – 1 жовтня 2016 відбувся Конгрес ініціатив Східної Європи.

Від обміну досвідом до спільних планів на майбутнє. Крок за кроком.

Особливістю події цього року стала величезна кількість учасників з Івано-Франківської області, а також особливий акцент на 25-річчі української незалежності. Серед доповідачів були не лише польські політичні та громадські діячі, а й екс-президент України – Віктор Ющенко. Запам’ятались і супер-ідеї конгресу, наприклад, цікавий флешмоб, суть якого зводилась до того – як залучити величезну аудиторію до фото. Виявляється – треба усім роздати таблички з оригінальними написами і попросити підняти їх угору :).

У свою чергу, особливістю цьогорічної участі ТАІФу були виступи. В секції «Спадщина» було презентовано проект «Карпатські вузькоколійки»: історія Центру спадщини Вигодської вузькоколійки та досвід цього особливого транскордонного проекту. В секції «Туризм» – проект «Східноєвропейські перлини»: Аудіотури містами Східної Європи.

Обидва проекти були відзначені нагородами Конгресу за найкращий проект транскордонного співробітництва, зокрема проект «Карпатські вузькоколійки» в номінації «Спадщина», а «Східноєвропейські перлини» в номінації «Туризм».

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти