Конкурc з розробки логотипу Карпатської Мережі Кулінарної Спадщини

Туристична Асоціація Івано-Франківщини разом з партнерами проекту запрошує професійних дизайнерів, митців, юридичних осіб та всіх творчих людей взяти участь у конкурсі з розробки логотипу Карпатської мережі кулінарної спадщини.

Головною метою Карпатської мережі кулінарної спадщини є посилення культурної ідентичності цільових Карпатських регіонів як туристичних дестинацій і промоціювання індивідуальних особливостей кожного регіону крізь призму кулінарної спадщини (Карпатської мережі кулінарної спадщини). Фундаментальним аспектом цього конкурсу є розробка логотипу з урахуванням ролі та значення Карпатської кулінарної спадщини.

Проект «Карпатська мережа кулінарної спадщини» виконується за співфінансування ЄС в рамках програми прикордонного співробітництва Угорщина-Словаччина–Румунія-Україна на 2007-2013 роки. Проект розпочав діяльність у квітні 2012 року з метою популяризації ролі й асортименту різноманітних карпатських продуктів харчування та кухарських традицій як каталізаторів сталого регіонального розвитку та збереження місцевої культурної спадщини. Територія, на якій буде виконуватись зазначений проект, охоплює Івано-Франківську область України, регіон Соболч-Сатмар-Берег Угорщини, повіти Марамуреш та Сату-Маре Румунії, Кошицький край Словаччини.

Головним виконавцем проекту є Туристична Асоціація Івано-Франківщини, офіційними партнерами проекту є Асоціація «Еколоджік» та Торгово-промислова палата повіту Сату-Маре (Румунія), Асоціація Шамос-Базар (Угорщина) та Кошицька регіональна філія Словацької торгово-промислової палати і промисловості (Словаччина), Івано-Франківська облдержадміністрація та виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради (Україна), а також Північний Університет Бая-Маре (Румунія) та Європейська мережа кулінарної спадщини (Швеція).

Технічні вимоги

Логотип (емблема) повинен передати ключову ідею мережі, ідентифікувати її на тлі інших подібних структур в інформаційному просторі, при проведенні публічних заходів, виставок тощо. Логотип формуватиме позитивний імідж мережі та промоціюватиме її на місцевому рівні й на міжнародній туристичній арені. Логотип повинен бути придатний для розміщення на рекламній продукції, наприклад, друкованих виданнях, відео матеріалах, вивісках, веб-ресурсах тощо.

Конкурсні роботи повинні містити графічне зображення логотипу, специфікації кольорів, авторські пояснення щодо використання логотипу, а також супроводжуватися заявою, підписаною автором роботи, про те, що він (вона) у разі перемоги даної конкурсної роботи передає права інтелектуальної власності на конкурсну роботу організатору конкурсу (Туристичній Асоціації Івано-Франківщини, Україна).

Графічне зображення повинно являти собою логотип що асоціюються з брендом та ідеєю Карпатської мережі кулінарної спадщини.

При створенні логотипу учасникам конкурсу настійно рекомендується врахувати та відобразити особливості кулінарних традицій кожного з регіонів, об’єднаних у Карпатську мережу кулінарної спадщини (Івано-Франківська область України, область Соболч-Сатмар-Берег Угорщини, повіти Марамуреш та Сату-Маре Румунії, Кошицький край Словаччини).

Графічне зображення подається у форматі файлу (розширенням jpeg, tif, pdf, роздільність не менше 300 dpi) на CD/DVD носіях і містити 4 варіанти зображення: 1) повноколірне зображення на білому тлі, 2) чорно-біле зображення на білому тлі, 3) кольорове зображення на чорному тлі, 4) чорно-біле зображення на чорному тлі.

Конкурсна робота повинна містити ім’я та контактні дані учасника англійською мовою. Просимо врахувати, що на конкурс логотипів не допускається подання зображення, права інтелектуальної власності на які (елементи яких) належать іншим особам.

Організатор конкурсу забезпечує дотримання авторських прав учасників конкурсу. Конкурсні роботи не можуть використовуватись без згоди учасників.

Прийнявши рішення про участь в конкурсі, кожен учасник погоджується з тим, що в разі перемоги на конкурсі його конкурсна робота стає офіційним логотипом Карпатської мережі кулінарної спадщини та використовується в порядку, визначеному Мережею.

Вимоги до подання

Учасники подають конкурсні роботи, що відповідають вимогам цього оголошення до 1 жовтня 2012 року особисто або звичайною поштою з поміткою: «Конкурс на розробку логотипу Карпатської мережі кулінарної спадщини» за однією з таких адрес:

В Україні: Туристична Асоціація Івано-Франківщини, вул. Дністровська, 26, м.Івано-Франківськ, 76018, Україна.

В Румунії: Асоціація Еколоджік, бульвар Унірії, 28, Бая Маре, повіт Марамуреш, 430232, Румунія

або

Торгово-промислова палата повіту Сату-Маре, вул Декебал 4, Сату Маре, 440006, Румунія.

У Словаччині: Кошицька регіональна філія Словацької торгово-промислової палати та промисловості, вул. Жижкова, 7, Кошице, 04001, Словаччина.

В Угорщині: Асоціація Шамос-Базар, H-4913 Паньола, вул. Мезовег 62, м. Ніредьгаза, Угорщина.

Оцінювання конкурсних робіт

Міжнародна конкурсна комісія оцінить роботи за такими критеріями: відповідність назві та ідеї мережі (максимальна оцінка – 10 балів), придатність до використання у кольоровому та чорно-білому вигляді (максимальна оцінка – 15 балів), оригінальність (самобутність) (максимальна оцінка – 10 балів), сприйняття/запам’ятовування (10 балів).

Відзначення переможця

Переможець конкурсу буде нагороджений вікендом на двох осіб на відомому Карпатському курорті «Буковель» (Україна), відвідає пам’ятки прадавньої цивілізації та відпочине у готелі «Перула» у Стамбулі (Туреччина), а також стане учасником унікального кулінарного туру в Сатмарі (Угорщина).

Інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на веб-сторінці та промоційних матеріалах Карпатської мережі кулінарної спадщини.

Оголошення про конкурс національними мовами регіонів мережі та англійською мовою, розміщується на таких веб-сайтах:

www.www.www.taif.org.ua, Туристична Асоціація Івано-Франківщини,

http://www.mvk.if.ua, Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради (Україна);

http://www.ecologic.romm.ro, Асоціація Еколоджік, http://cciasm.ro, Торгово-промислова палата повіту Сату-Маре (Румунія);

http://web.sopk.sk, Кошицька регіональна філія Словацької торгово-промислової палати та промисловості (Словаччина);

http://panyola.hu Асоціація Шамос-Базар (Угорщина).

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти