В Івано-Франківську створили курси екскурсоводів. В програмі: тримісячне навчання для підготовки сучасного рівня гідів, що будуть працювати з існуючими та розроблятимуть нові маршрути.
Триватимуть курси всього три місяці, й за цей час, як зазначає УКРІНФОРМ, курсанти оволодіють методичними прийомами проведення екскурсій, навчаться складати та калькулювати маршрути, вивчать психологію роботи з різними групами туристів, а також історію та пам’ятки Івано-Франківська . До закінчення навчання слухачі підготують “портфель гіда” й авторську екскурсію.
Викладатимуть курси – тренери Всеукраїнська асоціація гідів, та FEG Tourist Guides – (FEG) Федерації Європейських Гідів. На офіційній сторінці FEG стверджують про себе та своїх членів:
“Використовуючи основні методики, які поєднують в собі знання та практичні навички – допомагають доносити живим кожне місце розташування і їх часто описують як “послів” для своєї країни.”