Міжнародні туроператори навідались до шести туристичних перлин Східної Європи та Західної України

01-08 жовтня 2014 року відбувся ознайомчий тур міжнародних туроператорів до Замостя, Любліна, Пшеворська (Польща), Львова, Івано-Франківська та Коломиї (Україна).

Внаслідок спільної історії, міста по обидва боки кордону споріднені як етнічним складом громад, так і транскордонним характером їхньої економіки. Водночас, обрані міста суттєво відрізняються з т.з. розміру та розташування. Уже це є цікавим приводом для нових туристичних відкриттів та, як наслідок, для зростання напливу туристів до них.
Ознайомчий візит став частиною промоційної кампанії проекту «Східноєвропейські перлини: створення та просування продуктів міського культурного туризму в транскордонному просторі». Міжнародні
туроператори, які спеціалізуються на організації міських культурних турів, були запрошені до участі у спільній поїздці, щоб пізнати обрані міста та відкрити для себе місцеві принади та пам’ятки, туристичні послуги та об’єкти, які разом творять особливе місто – пункт призначення культурного туриста.
В рамках цього візиту учасникам були презентовані цікаві міські туристичні принади, а також надана можливість отримати якомога більше вражень та зібрати якомога більше інформації про унікальну культурно-історичну спадщину Любліна, Замостя, Пшеворська, а також Львова, Івано-Франківська та Коломиї. Міжнародні туроператори ознайомились з можливостями закладів проживання у кожному цільовому місті.
У Любліні та Львові в рамках ознайомчого візиту були організовані тренінги для зустрічі місцевих операторів та агентів з потенційними партнерами по бізнесу-міжнародними туроператорами. Під час зустрічі була створена сприятлива атмосфера для започаткування ділової співпраці.
Проект «Східноєвропейські перлини: створення та просування продуктів міського культурного туризму в транскордонному просторі» здійснюється Туристичною асоціацією Івано-Франківщини за співфінансування Європейського Співтовариства в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки. Партнерами проекту є виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, Коломийська міська рада, Управління туризму департаменту “Євро 2012” Львівської міської ради (Україна), Люблінська регіональна туристична організація, Фундація Академія Обивательська (Польща).
Проект має амбіційну, проте чітку мету: збільшити щорічну кількість туристів, які відвідують шість обраних міст: Львів, Івано-Франківськ, Коломия, Люблін, Замосць та Пшеворськ, ключових центрів міського культурного туризму Західної України та Східної Польщі.
В рамках проекту створені аудіо-тури для здійснення самостійних пішохідних мандрівок без гіда з прослуховуванням цікавих аудіо екскурсій, виготовляються детальні карти історичних частин обраних проектом міст, встановлюються пояснюючі та інформаційні покажчики та вказівники вздовж маршрутів аудіо-турів. Створені та готуються до видання спеціальна багатомовна промоційна брошура спільного культурного туру та туристичні путівники шістьма містами, інформаційні листівки та плакати. Окремо проектом передбачено низку навчань та проведення міжнародного транскордонного форуму операторів міського культурного туризму.

Останні новини

Відкривати для світу Карпатських птахів
26 Квітня 2018
Читати новину

Що треба знати про Івано-Франківськ, щоб приїхати сюди і закохатися в нього назавжди?
26 Квітня 2018
Читати новину

Ми об’їздили майже півсвіту, аби привезти сюди нові ідеї
26 Квітня 2018
Читати новину

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти