Наближається міжнародний фестиваль Карпатської Мережі Кулінарної Спадщини

Уже відомі дата та місце події: 11 травня 2013 року, Івано-Франківськ, пл. Ринок та ресторани, розташовані, у центральній частині міста

Фестиваль організовується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини у партнерстві з виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради під час дня міста Івано-Франківська 11 травня 2013 року.

Фестиваль відбудеться в рамках проекту «Карпатська мережа кулінарної спадщини», що виконується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини у партнерстві з виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківською облдержадміністрацією та транскордонними партнерами проекту: Асоціацією «Еколоджік», Торгово-промисловою палатою повіту Сату-Маре (Румунія), Асоціацією Шамос-Базар (Угорщина) та Кошицькою регіональною філією Словацької торгово-промислової палати та промисловості (Словаччина) за співфінансування ЄС в межах Програми прикордонного співробітницва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна, 2007-2013».

Перша складова фестивалю – Мастер-шоу. Партнерські ресторани в Україні приймають шеф-кухарів з Румунії, Угорщини, Словаччини, і ці кухарі забезпечують під час фестивалю спеціальне національне меню. Кожен шеф-кухар буде мати можливість презентувати свої страви та свою майстерність на літньому майданчику ресторану. Таким чином центр Івано-Франківська буде перетворений на велику світлицю, де частують гостей та дають їм змогу за кожну придбану страву отримати взамін на фестивальну мітку – паруючий горщик – символ Карпатської кулінарної спадщини. По завершенні трапези зібрані мітки можна буде обміняти на пам’ятні фестивальні призи від організаторів фестивалю.

Друга складова фестивалю – народне кулінарне шоу, під час якого кожен бажаючий зможе взяти участь у конкурсах з приготування традиційних страв угорської, словацької, румунської кухонь, отримати майстер-класи від професійних шеф-кухарів Карпатських регіонів Угорщини, Словаччини, Румунії, України, стати учасником фольклорно-пізнавального дійства на перехресті декількох європейських культур – гастрономічного квесту, уроків співу й танців, майстерень традиційних ремесел тощо.

Фестиваль дасть можливість усім бажаючим господарям та господиням з Івано-Франківщини та сусідніх областей стати учасниками виставок домашньої консервації, повидла, хліба, Карпатських напоїв, меду, традиційних трав’яних зборів тощо.

Читайте також

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти