Наближається міжнародний фестиваль Карпатської Мережі Кулінарної Спадщини

Уже відомі дата та місце події: 11 травня 2013 року, Івано-Франківськ, пл. Ринок та ресторани, розташовані, у центральній частині міста

Фестиваль організовується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини у партнерстві з виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради під час дня міста Івано-Франківська 11 травня 2013 року.

Фестиваль відбудеться в рамках проекту «Карпатська мережа кулінарної спадщини», що виконується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини у партнерстві з виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківською облдержадміністрацією та транскордонними партнерами проекту: Асоціацією «Еколоджік», Торгово-промисловою палатою повіту Сату-Маре (Румунія), Асоціацією Шамос-Базар (Угорщина) та Кошицькою регіональною філією Словацької торгово-промислової палати та промисловості (Словаччина) за співфінансування ЄС в межах Програми прикордонного співробітницва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна, 2007-2013».

Перша складова фестивалю – Мастер-шоу. Партнерські ресторани в Україні приймають шеф-кухарів з Румунії, Угорщини, Словаччини, і ці кухарі забезпечують під час фестивалю спеціальне національне меню. Кожен шеф-кухар буде мати можливість презентувати свої страви та свою майстерність на літньому майданчику ресторану. Таким чином центр Івано-Франківська буде перетворений на велику світлицю, де частують гостей та дають їм змогу за кожну придбану страву отримати взамін на фестивальну мітку – паруючий горщик – символ Карпатської кулінарної спадщини. По завершенні трапези зібрані мітки можна буде обміняти на пам’ятні фестивальні призи від організаторів фестивалю.

Друга складова фестивалю – народне кулінарне шоу, під час якого кожен бажаючий зможе взяти участь у конкурсах з приготування традиційних страв угорської, словацької, румунської кухонь, отримати майстер-класи від професійних шеф-кухарів Карпатських регіонів Угорщини, Словаччини, Румунії, України, стати учасником фольклорно-пізнавального дійства на перехресті декількох європейських культур – гастрономічного квесту, уроків співу й танців, майстерень традиційних ремесел тощо.

Фестиваль дасть можливість усім бажаючим господарям та господиням з Івано-Франківщини та сусідніх областей стати учасниками виставок домашньої консервації, повидла, хліба, Карпатських напоїв, меду, традиційних трав’яних зборів тощо.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти