Наші на гурман-фесті

22 червня у Словацькому місті Кошіце відбувся “Гурман-фест», який відвідали представники Туристичної Асоціації Івано-Франківщини, з метою ознайомлення з питаннями організації заходу, вивчення можливостей для фінансування кулінарних фестивалів.

Організаторами фестивалю виступили Кошицький Візит-центр та Мерія міста Кошице. Мер міста брав активну участь в організації та проведенні фестивалю. Крім того, захід залучив значну кількість комерційних спонсорів.

Фестиваль проходив у дуже привабливому для туристів місці – в місцевому ботанічному саду, на галявинах якого розташувалися виставкові стенди виробників місцевої кулінарії та закладів харчування.

Особливістю цьогорічного Гурмет-фесту стала низка кулінарних шоу, які презентували провідні ресторани Кошице. Гостей фестивалю частували унікальними стравами від шеф-кухарів та місцевих виробників продуктів харчування. Кошицькі готелі також презентували кухні своїх ресторанів: демонстрували процес приготування та частували гостей стравами, приготованими за власними особливими рецептами.

Кожен учасник мав змогу внести свій вклад у розвиток кулінарної та туристичної індустрії Кошице, придбавши при вході до ботанічного саду «гурман» – набір з 10 талонів, які можна було обміняти на вибрану страву. За 10 євро, кожен з гостей міг скуштувати до 10 страв.У такий спосіб організатори фестивалю визначали рейтинг популярності страв – чим більше ти зібрав «гурманів» – тим смачніша і бажаніша твоя страва для клієнтів!

Окрасою фестивалю став концерт відомого джазового колективу, який створював особливу атмосферу свята.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти