Наші на гурман-фесті

22 червня у Словацькому місті Кошіце відбувся “Гурман-фест», який відвідали представники Туристичної Асоціації Івано-Франківщини, з метою ознайомлення з питаннями організації заходу, вивчення можливостей для фінансування кулінарних фестивалів.

Організаторами фестивалю виступили Кошицький Візит-центр та Мерія міста Кошице. Мер міста брав активну участь в організації та проведенні фестивалю. Крім того, захід залучив значну кількість комерційних спонсорів.

Фестиваль проходив у дуже привабливому для туристів місці – в місцевому ботанічному саду, на галявинах якого розташувалися виставкові стенди виробників місцевої кулінарії та закладів харчування.

Особливістю цьогорічного Гурмет-фесту стала низка кулінарних шоу, які презентували провідні ресторани Кошице. Гостей фестивалю частували унікальними стравами від шеф-кухарів та місцевих виробників продуктів харчування. Кошицькі готелі також презентували кухні своїх ресторанів: демонстрували процес приготування та частували гостей стравами, приготованими за власними особливими рецептами.

Кожен учасник мав змогу внести свій вклад у розвиток кулінарної та туристичної індустрії Кошице, придбавши при вході до ботанічного саду «гурман» – набір з 10 талонів, які можна було обміняти на вибрану страву. За 10 євро, кожен з гостей міг скуштувати до 10 страв.У такий спосіб організатори фестивалю визначали рейтинг популярності страв – чим більше ти зібрав «гурманів» – тим смачніша і бажаніша твоя страва для клієнтів!

Окрасою фестивалю став концерт відомого джазового колективу, який створював особливу атмосферу свята.

Читайте також

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти