Партнери проекту «Без кордонів» провели 2-денну нараду в Марамуреші

4-5 липня 2013 року в повіті Марамуреш (Румунія) відбулося засідання комітету із стратегічного планування в рамках проекту «Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах». Участь взяли представники партнерів проекту — Центру соціальних та ділових ініціатив м. Яремче, Туристичної асоціації Івано-Франківщини, румунської Асоціації “Еколоджик”, а також Марамуреського гірського природного парку.

Під час зустрічі партнери обговорили поточні питання роботи проекту, в т.ч. проектної звітності, стратегії розвитку природного туризму на території природоохоронних територій, підготовку ознайомчого візиту туроператорів та ін. Учасники засідання здійснили польовий виїзд для ознайомлення з туристичними атракціями на території Марамуреського природного парку, які будуть включені в промоційний тур, запланований в рамках проекту на 23-30 серпня ц.р..
Нагадаємо, проект «Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах» розпочався у червні 2012 року і виконується українськими та румунськими організаціями на території Івано-Франківської області України та повіту Марамуреш Румунії за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти