Партнери проекту «Без кордонів» провели 2-денну нараду в Марамуреші

4-5 липня 2013 року в повіті Марамуреш (Румунія) відбулося засідання комітету із стратегічного планування в рамках проекту «Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах». Участь взяли представники партнерів проекту — Центру соціальних та ділових ініціатив м. Яремче, Туристичної асоціації Івано-Франківщини, румунської Асоціації “Еколоджик”, а також Марамуреського гірського природного парку.

Під час зустрічі партнери обговорили поточні питання роботи проекту, в т.ч. проектної звітності, стратегії розвитку природного туризму на території природоохоронних територій, підготовку ознайомчого візиту туроператорів та ін. Учасники засідання здійснили польовий виїзд для ознайомлення з туристичними атракціями на території Марамуреського природного парку, які будуть включені в промоційний тур, запланований в рамках проекту на 23-30 серпня ц.р..
Нагадаємо, проект «Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах» розпочався у червні 2012 року і виконується українськими та румунськими організаціями на території Івано-Франківської області України та повіту Марамуреш Румунії за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Читайте також

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти