Партнери проекту «Без кордонів» провели 2-денну нараду в Марамуреші

4-5 липня 2013 року в повіті Марамуреш (Румунія) відбулося засідання комітету із стратегічного планування в рамках проекту «Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах». Участь взяли представники партнерів проекту — Центру соціальних та ділових ініціатив м. Яремче, Туристичної асоціації Івано-Франківщини, румунської Асоціації “Еколоджик”, а також Марамуреського гірського природного парку.

Під час зустрічі партнери обговорили поточні питання роботи проекту, в т.ч. проектної звітності, стратегії розвитку природного туризму на території природоохоронних територій, підготовку ознайомчого візиту туроператорів та ін. Учасники засідання здійснили польовий виїзд для ознайомлення з туристичними атракціями на території Марамуреського природного парку, які будуть включені в промоційний тур, запланований в рамках проекту на 23-30 серпня ц.р..
Нагадаємо, проект «Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах» розпочався у червні 2012 року і виконується українськими та румунськими організаціями на території Івано-Франківської області України та повіту Марамуреш Румунії за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Читайте також

Відбувся навчальний візит партнерів з ...

15 September 2021

Проект українсько-румунської співпраці «Об’єднані спадщиною» ...

6 August 2021

Об’єднані спадщиною: збереження історичної спадщини ...

21 July 2021

#CarpathianForestSchools: розвиток співпраці українських та ...

19 July 2021

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти