Партнери проекту “Без кордонів” провели нараду в Яремче

10-12 жовтня 2012 року в Яремче відбулося засідання координаційної ради проекту «Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах». Зустріч відбулася в Екотуристичному візит-центрі Карпатського національного природного парку. Участь взяли представники всіх українських та румунських організацій, задіяних в проекті, а також місцева ділова та громадська спільнота.

Однією з цілей зустрічі було проінформувати всі зацікавлені сторони і бенефіціарів про сам проект, його план і головні напрямки роботи, а також познайомити представників місцевої громадської та ділової спільноти з організаціями-учасниками проекту. Для цього відбулася низка презентацій, присвячених найважливішим аспектам проекту. З українського боку з презентаціями виступили Оксана Федорович, голова Туристичної асоціації Івано-Франківщини та директор Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку Держінвестпроекту; Лідія Гоцул, начальник відділу рекреації Карпатського національного природного парку (КНПП); Леся Гайдук, начальник відділу еколого-освітньої роботи КНПП; а також Олександр Киселюк, заступник директора Карпатського національного природного парку.

З боку румунських партнерів презентації представили Александра Пускаш, експерт Асоціації WWF RO та Асоціації “Еколоджік”; та Ралука Марія Барбур, координатор проекту з охорони навколишнього середовища та наукових питань Марамурешського гірського природного парку.

Окрім публічної частини, відбулася тривала робоча зустріч Координаційної ради проекту, під час якої всі задіяні в проекті організації змогли дізнатися про перебіг заходів з кожного боку кордону, операційні плани учасників на найближчі три місяці, та скоординувати спільні активності.

Як відомо, проект «Без кордонів: мережа природних маршрутів в Східних Карпатах», здійснюється з червня 2012 року групою партнерських організацій на чолі з ЦСДІ за співфінансування Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна. Термін реалізації проекту – 20 місяців.

Територія проекту охоплює Івано-Франківську область України та повіт Марамуреш Румунії. Партнерами проекту з української сторони є Карпатський національний природний парк та Туристична Асоціація Івано-Франківщини, зі сторони ЄС – Асоціація «Еколоджік» та адміністрація Марамуреського гірського природного парку (Румунія).

Метою проекту є розвиток та просування транскордонного природного туризму на охоронних територіях природних парків та прилеглих територіях, які розташовані в Івано-Франківській області України та повіті Марамуреш Румунії.

Читайте також

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти