Партнери проекту “Без кордонів” провели нараду в Яремче

10-12 жовтня 2012 року в Яремче відбулося засідання координаційної ради проекту «Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах». Зустріч відбулася в Екотуристичному візит-центрі Карпатського національного природного парку. Участь взяли представники всіх українських та румунських організацій, задіяних в проекті, а також місцева ділова та громадська спільнота.

Однією з цілей зустрічі було проінформувати всі зацікавлені сторони і бенефіціарів про сам проект, його план і головні напрямки роботи, а також познайомити представників місцевої громадської та ділової спільноти з організаціями-учасниками проекту. Для цього відбулася низка презентацій, присвячених найважливішим аспектам проекту. З українського боку з презентаціями виступили Оксана Федорович, голова Туристичної асоціації Івано-Франківщини та директор Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку Держінвестпроекту; Лідія Гоцул, начальник відділу рекреації Карпатського національного природного парку (КНПП); Леся Гайдук, начальник відділу еколого-освітньої роботи КНПП; а також Олександр Киселюк, заступник директора Карпатського національного природного парку.

З боку румунських партнерів презентації представили Александра Пускаш, експерт Асоціації WWF RO та Асоціації “Еколоджік”; та Ралука Марія Барбур, координатор проекту з охорони навколишнього середовища та наукових питань Марамурешського гірського природного парку.

Окрім публічної частини, відбулася тривала робоча зустріч Координаційної ради проекту, під час якої всі задіяні в проекті організації змогли дізнатися про перебіг заходів з кожного боку кордону, операційні плани учасників на найближчі три місяці, та скоординувати спільні активності.

Як відомо, проект «Без кордонів: мережа природних маршрутів в Східних Карпатах», здійснюється з червня 2012 року групою партнерських організацій на чолі з ЦСДІ за співфінансування Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна. Термін реалізації проекту – 20 місяців.

Територія проекту охоплює Івано-Франківську область України та повіт Марамуреш Румунії. Партнерами проекту з української сторони є Карпатський національний природний парк та Туристична Асоціація Івано-Франківщини, зі сторони ЄС – Асоціація «Еколоджік» та адміністрація Марамуреського гірського природного парку (Румунія).

Метою проекту є розвиток та просування транскордонного природного туризму на охоронних територіях природних парків та прилеглих територіях, які розташовані в Івано-Франківській області України та повіті Марамуреш Румунії.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти