Планування успіху – відбувся другий тренінг для Акселератора креативних жіночих стартапів, підтриманий Івано-Франківською обласною радою

Планування успіху – ініціативу з такою назвою підтримала Івано-Франківська обласна рада для посилення навчальної складової Акселератора креативних жіночих стартапів.

27-28 вересня відбувся другий тренінг для Планування успіху. Команді Акселератора вдалося залучити до співпраці успішних та висококваліфікованих тренерів-консультантів, запланувати і провести якісне навчання для учасниць програми акселерації 2019.  Другим тренінгом став тренінг з бізнес-планування та фінансового менеджменту «Основи підприємництва. Бізнес-план». Про те, в якій юридичній формі вигідніше існувати бізнесу з економічної точки зору та як скласти хороший бізнес-план розповідав тренер Зеновій Швець.

Зеновій Швець – спеціаліст-аудитор, засновник і директор ТОВ «Аудиторська фірма «Альфа-аудит ЛТД» м. Івано-Франківськ, володіє понад п’ятнадцятилітнім досвідом роботи у сферах управлінського, бухгалтерського, фінансового та податкового консультування, у проведенні аудиту та наданні аудиторських послуг за Національними та Міжнародними стандартами аудиту. Проходив професійне стажування в аудиторських компаніях США, приймав участь як експерт у ряді Міжнародних проектів, зокрема проектi USAID «Реформування бухгалтерського обліку в Україні» та інших.

За результатами тренінгу 10 учасниць – засновниць стартапів отримали знання з основ планування та управління фінансами у веденні власної справи. Також кожна з учасниць тренінгу за допомогою практичного кейсу першого дня мала змогу розробити свій чорновий бізнес-план, який скорегувала у відповідності до порад тренера та колег на другий день тренінгу.

В результаті навчання учасниці, завдяки отриманим знанням зможуть описати та економічно оцінити власну бізнес-ідею, здійснити економічне прогнозування та вибрати ефективну управлінську модель для свого бізнесу. Також, вагомим результатом навчання стане успішна презентація доопрацьованих бізнес-планів учасниць програми Акселерації на Демо-дні – фінальній події програми, на якій зберуться ментори, тренери, потенційні інвестори та бізнес-партнери.

Більше про діяльність Акселератора Ви можете дізнатись в наших соцмережах: https://www.facebook.com/accelerator.if

Тренінг проводився в рамках реалізації проекту «Планування успіху: тренінгова програма Акселератора креативних жіночих стартапів», який фінансується Івано-Франківською обласною радою. Тренінг з бізнес-планування та фінансового менеджменту «Основи підприємництва. Бізнес-план» є підсиленням тренінгової програми Акселератора креативних жіночих стартапів, що створений та діє в межах проекту «B2B Creative Women Network: посилення спроможності жінок у креативних індустріях в м.Івано-Франківськ», реалізація якого стала можливою за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Більше про Проект ПРОМІС – на веб-сайті www.pleddg.org.ua.

Читайте також

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Конспекти уроків до посібника вчителям ...

17 December 2021

СЛІДАМИ ПЕРШОВІДКРИВАЧІВ Go52

30 September 2021

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти