Планування успіху – відбувся другий тренінг для Акселератора креативних жіночих стартапів, підтриманий Івано-Франківською обласною радою

Планування успіху – ініціативу з такою назвою підтримала Івано-Франківська обласна рада для посилення навчальної складової Акселератора креативних жіночих стартапів.

27-28 вересня відбувся другий тренінг для Планування успіху. Команді Акселератора вдалося залучити до співпраці успішних та висококваліфікованих тренерів-консультантів, запланувати і провести якісне навчання для учасниць програми акселерації 2019.  Другим тренінгом став тренінг з бізнес-планування та фінансового менеджменту «Основи підприємництва. Бізнес-план». Про те, в якій юридичній формі вигідніше існувати бізнесу з економічної точки зору та як скласти хороший бізнес-план розповідав тренер Зеновій Швець.

Зеновій Швець – спеціаліст-аудитор, засновник і директор ТОВ «Аудиторська фірма «Альфа-аудит ЛТД» м. Івано-Франківськ, володіє понад п’ятнадцятилітнім досвідом роботи у сферах управлінського, бухгалтерського, фінансового та податкового консультування, у проведенні аудиту та наданні аудиторських послуг за Національними та Міжнародними стандартами аудиту. Проходив професійне стажування в аудиторських компаніях США, приймав участь як експерт у ряді Міжнародних проектів, зокрема проектi USAID «Реформування бухгалтерського обліку в Україні» та інших.

За результатами тренінгу 10 учасниць – засновниць стартапів отримали знання з основ планування та управління фінансами у веденні власної справи. Також кожна з учасниць тренінгу за допомогою практичного кейсу першого дня мала змогу розробити свій чорновий бізнес-план, який скорегувала у відповідності до порад тренера та колег на другий день тренінгу.

В результаті навчання учасниці, завдяки отриманим знанням зможуть описати та економічно оцінити власну бізнес-ідею, здійснити економічне прогнозування та вибрати ефективну управлінську модель для свого бізнесу. Також, вагомим результатом навчання стане успішна презентація доопрацьованих бізнес-планів учасниць програми Акселерації на Демо-дні – фінальній події програми, на якій зберуться ментори, тренери, потенційні інвестори та бізнес-партнери.

Більше про діяльність Акселератора Ви можете дізнатись в наших соцмережах: https://www.facebook.com/accelerator.if

Тренінг проводився в рамках реалізації проекту «Планування успіху: тренінгова програма Акселератора креативних жіночих стартапів», який фінансується Івано-Франківською обласною радою. Тренінг з бізнес-планування та фінансового менеджменту «Основи підприємництва. Бізнес-план» є підсиленням тренінгової програми Акселератора креативних жіночих стартапів, що створений та діє в межах проекту «B2B Creative Women Network: посилення спроможності жінок у креативних індустріях в м.Івано-Франківськ», реалізація якого стала можливою за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Більше про Проект ПРОМІС – на веб-сайті www.pleddg.org.ua.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти