Проект “Без кордонів” провів стратегічну нараду в Румунії

6-8 серпня 2012 року в місті Вішеу-де-Сус повіту Марамуреш відбулося засідання комітету із стратегічного планування в рамках проекту “Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах”. Участь взяли представники партнерів проекту — Центру соціальних та ділових ініціатив м. Яремче, Туристичної асоціації Івано-Франківщини, румунської Асоціації “Еколоджик”, а також Марамуреського гірського природного парку.

Під час засідання, що тривало цілий день, комітет заслухав та затвердив план своєї роботи на два роки, в рамках якого відбудеться ще три зустрічі. Вирішено, що комітет працюватиме як дорадчо-координаційний орган і буде керувати заходами проекту із розробки стратегії, промоції та маркетингу. Одним з ключових завдань комітету є узгодження і затвердження Транскордонної стратегії з розвитку природного туризму у регіоні Східних Карпат.
Також комітет визначив і затвердив обов’язки та функції консультантів та експертів, що будуть задіяні до виконання проекту, обговорив і схвалив перелік пакетів проектної документації для майбутніх ініціатив, що має бути виготовлена в рамах поточного проекту.
Партнери проекту домовилися провести дві наступні консультаційні зустрічі в Яремчі. У листопаді відбудеться зустріч координаційної ради проекту з метою аналізу перших 6 місяців виконання проекту, а в лютому 2013 року відбудеться друге засідання комітету зі стратегічного планування.
Нагадаємо, проект “Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах” розпочався у червні 2012 року і виконується українськими та румунськими організаціями на території Івано-Франківської області та повіту Марамуреш у Румунії за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Читайте також

Відбувся навчальний візит партнерів з ...

15 September 2021

Проект українсько-румунської співпраці «Об’єднані спадщиною» ...

6 August 2021

Об’єднані спадщиною: збереження історичної спадщини ...

21 July 2021

#CarpathianForestSchools: розвиток співпраці українських та ...

19 July 2021

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти