Проект “Без кордонів” провів стратегічну нараду в Румунії

6-8 серпня 2012 року в місті Вішеу-де-Сус повіту Марамуреш відбулося засідання комітету із стратегічного планування в рамках проекту “Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах”. Участь взяли представники партнерів проекту — Центру соціальних та ділових ініціатив м. Яремче, Туристичної асоціації Івано-Франківщини, румунської Асоціації “Еколоджик”, а також Марамуреського гірського природного парку.

Під час засідання, що тривало цілий день, комітет заслухав та затвердив план своєї роботи на два роки, в рамках якого відбудеться ще три зустрічі. Вирішено, що комітет працюватиме як дорадчо-координаційний орган і буде керувати заходами проекту із розробки стратегії, промоції та маркетингу. Одним з ключових завдань комітету є узгодження і затвердження Транскордонної стратегії з розвитку природного туризму у регіоні Східних Карпат.
Також комітет визначив і затвердив обов’язки та функції консультантів та експертів, що будуть задіяні до виконання проекту, обговорив і схвалив перелік пакетів проектної документації для майбутніх ініціатив, що має бути виготовлена в рамах поточного проекту.
Партнери проекту домовилися провести дві наступні консультаційні зустрічі в Яремчі. У листопаді відбудеться зустріч координаційної ради проекту з метою аналізу перших 6 місяців виконання проекту, а в лютому 2013 року відбудеться друге засідання комітету зі стратегічного планування.
Нагадаємо, проект “Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах” розпочався у червні 2012 року і виконується українськими та румунськими організаціями на території Івано-Франківської області та повіту Марамуреш у Румунії за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Читайте також

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти