Проект «Східноєвропейські перлини» набирає обертів

У Львові відбулось засідання Наглядової ради проекту «Східноєвропейські перлини: створення та просування продуктів міського культурного туризму в транскордонному просторі». Програма фінансується коштом «Європейського Інструменту Сусідства і Партнерства». Захід зібрав представників туристичних організацій із польських та українських міст, що реалізують проект, зокрема, Львова, Любліна, Замосця, Пшеворська, Івано-Франківська та Коломиї.

Слід зазначити, що міста Східної Польщі та Західної України спільно розпочали виконання означеного проекту рівно рік тому. Ініціатива спрямована на розвиток та популяризацію міського туризму у двох країнах. В основу ж проекту покладена ідея поєднання зусиль, досвіду та ресурсів усіх зацікавлених сторін – місцевої влади, бізнесу, неурядових організацій – для перетворення міського туризму у галузь, що динамічно розвивається, генерує місцевий прибуток, стимулює розвиток місцевих громад та зростання добробуту містян. Організатори підкреслили, що в Україні – нині непростий час. І особливо важливо, щоб цей проект продовжувався. Зараз головне – не опускати руки на фоні усіх цих подій.
У порядку денному було 6 важливих питань, зокрема: звіти партнерів про хід реалізації проекту в кожному цільовому місті, попередній варіант спільної промоційної брошури, підготовка ознайомчих візитів туристичних оглядачів та тур операторів, стратегія спільних дій та опис найкращих практик, питання проведення Транскордонного форуму операторів міського культурного туризму, а також звітність та інші питання. А те, що проект і досі реалізують у таких складних економічних умовах, свідчить, що Львів та міста-партнери працюють на перспективу, готуючи, таким чином, базу до відновлення туристичних потоків, що Карпатський регіон мав до трагічних подій в Україні.
«Розвиваючи туристичну інфраструктуру, ми інвестуємо у майбутнє, у конкурентоспроможність Львова. Також приємно, що у межах цього проекту ми співпрацюємо з Івано-Франківськом та Коломиєю – новими туристичними перлинами. Ця співпраця допоможе нам усім разом досягати синергетичного ефекту, спільних вигод і запрошувати туристів до Західної України. Тож приємно, що сьогодні ми зібрались тут, щоб обговорити наші останні напрацювання. Адже добре мати можливість об’єктивно порівняти своє місто з іншими у тих же питаннях», – зазначив координатор проекту у Львові Андрій Пундор. А основними його результатами будуть: розробка та запис аудіотурів, доступних п’ятьма мовами: українською, польською, англійською, німецькою та російською; друк туристичних карт трьома мовами; встановлення інформаційних та пояснюючих покажчиків; опитування представників туристичної галузі під час дослідження – ставлення бізнесу у 6 цільових містах; друк 6000 примірників брошури про спільний культурний тур означеними містами. Також у вересні-жовтні цього року відбудеться спільний тур містами проекту для представників преси і туроператорів (12 туристичних оглядачів та 12 міжнародних компаній- туроператорів). Це уже третє засідання Наглядової ради проекту. Попередні два відбулись в Івано-Франківську та Замосці.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти