Спільні туристичні можливості Західної України та Східної Польщі буде обговорено на Транскордонному форумі у Любліні

29-30 червня у місті Люблін відбудеться Міжнародний форум, який об’єднає українських та польських представників туристичного бізнесу для пошуку спільних шляхів розвитку туризму.

Форум буде організовано в рамках проекту «Східноєвропейські перлини: створення та просування продуктів міського культурного туризму в транскордонному просторі», який реалізовується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини за співфінансування Європейського Співтовариства в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки. Партнерами проекту є виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, Коломийська міська рада, Управління туризму департаменту розвитку Львівської міської ради (Україна), Люблінська регіональна туристична організація, Фундація Академія Обивательська (Польща). Проект триватиме до кінця липня 2015 року.

Метою Форуму є презентація напрацювань та результатів проекту, презентація можливостей туристичного потенціалу міст учасників форуму, а також обговорення перспектив співпраці між Партнерськими містами.

В рамках Форуму заплановане представлення та погодження Стратегії спільних дій з розвитку та промоції міського культурного туризму. Також офіційними представниками міст-партнерів проекту буде підписано Меморандум про співпрацю в галузі туризму, який закріпить наміри щодо співпраці після завершення проекту.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти