Транскордонній співпраці України та Румунії сприятиме ресурсний центр

У Івано-Франківську, в приміщенні МБЕРІФ Бізнес-центру, що по вул. Дністровській, 26, розпочав діяльність українсько-румунський ресурсний центр.

Ресурсний центр започатковано на базі Туристичної Асоціації Івано-Франківщини в рамках реалізації проекту «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю України та повітом Марамуреш Румунії», який є частинною програми добросусідства «Румунія – Україна» та співфінансується Європейським Союзом.

Основним завданням українсько-румунського ресурсного центру є сприяння розвитку транскордонних туристичних та бізнесових зв’язків. Центр забезпечуватиме румунські та українські партнерські організації ресурсами, необхідними для започаткування та управління транскордонними ініціативами, здійснення спільних дослідницьких програм., а також надаватиме зацікавленим особам доступ до інформації про наших найближчих закордонних сусідів – Румунію та її повіт Марамуреш

Ресурсний центр також надаватиме різноманітні дорадчі послуги представникам місцевих громад та забезпечуватиме місце зустрічей для румунських та місцевих партнерів й туристів, що перебувають в області.

У даний час Туристична Асоціація Івано-Франківщини працює над створенням віртуального туристичного центру в мережі Інтернет, де буде зібрана та систематизована актуальна інформація про туристичні ресурси Івано-Франківської області та повіту Марамуреш. Веб сторінка також пропагуватиме Івано-Франківщину та Марамуреш як пов’язані між собою туристичні бренди.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти