Транскордонній співпраці України та Румунії сприятиме ресурсний центр

У Івано-Франківську, в приміщенні МБЕРІФ Бізнес-центру, що по вул. Дністровській, 26, розпочав діяльність українсько-румунський ресурсний центр.

Ресурсний центр започатковано на базі Туристичної Асоціації Івано-Франківщини в рамках реалізації проекту «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю України та повітом Марамуреш Румунії», який є частинною програми добросусідства «Румунія – Україна» та співфінансується Європейським Союзом.

Основним завданням українсько-румунського ресурсного центру є сприяння розвитку транскордонних туристичних та бізнесових зв’язків. Центр забезпечуватиме румунські та українські партнерські організації ресурсами, необхідними для започаткування та управління транскордонними ініціативами, здійснення спільних дослідницьких програм., а також надаватиме зацікавленим особам доступ до інформації про наших найближчих закордонних сусідів – Румунію та її повіт Марамуреш

Ресурсний центр також надаватиме різноманітні дорадчі послуги представникам місцевих громад та забезпечуватиме місце зустрічей для румунських та місцевих партнерів й туристів, що перебувають в області.

У даний час Туристична Асоціація Івано-Франківщини працює над створенням віртуального туристичного центру в мережі Інтернет, де буде зібрана та систематизована актуальна інформація про туристичні ресурси Івано-Франківської області та повіту Марамуреш. Веб сторінка також пропагуватиме Івано-Франківщину та Марамуреш як пов’язані між собою туристичні бренди.

Читайте також

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти