Центр соціальних та ділових ініціатив розпочав новий проект за підтримки ЄС

У червні 2012 року Міська молодіжна громадська організація «Центр соціальних та ділових ініціатив» розпочала реалізацію проекту «Без кордонів: мережа природних маршрутів в Східних Карпатах», співфінансування якого здійснюється Європейським Союзом в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна.

Термін реалізації проекту – 20 місяців.

Територія проекту охоплює Івано-Франківську область України та повіт Марамуреш Румунії. Партнерами проекту з української сторони є Карпатський національний природний парк та Туристична Асоціація Івано-Франківщини, зі сторони ЄС – Асоціація «Еколоджік» та адміністрація Марамуреського гірського природного парку (Румунія).

Метою проекту є розвиток та просування транскордонного природного туризму на охоронних територіях природних парків та прилеглих територіях, які розташовані в Івано-Франківській області України та повіті Марамуреш Румунії.

Основними завданнями проекту є такі:

Підготовка Стратегії розвитку природного туризму Східних Карпат
Покращення якості інфраструктури та асортименту продуктів природного туризму
Поширення інформації та просування можливостей природного туризму
Розробка нових проектів розвитку природного туризму в межах двох парків.
Серед основних заходів проекту – встановлення інфраструктурних елементів вздовж природничих туристичних маршрутів на території двох парків та створення супутніх туристичних продуктів. Завдяки цьому буде полегшено пішохідні мандрівки для багатьох груп відвідувачів парків, покращено їх орієнтацію, роз’яснено основні природні активи та захищено вразливі зони природоохоронної території.

Також передбачається встановлення інфраструктури для посилення таких продуктів природних парків як спостереження за птахами та тваринами.

В межах завдання з промоції природного туризму передбачається видання та розповсюдження різноманітних промоційних матеріалів, просування в мережі Інтернет, організація ознайомчих візитів туристичних операторів.

Іншими заходами проекту є співпраця партнерів проекту задля створення окремої стратегії розвитку природного туризму на території двох парків (планується низка міжнародних зустрічей, семінарів, а також велика міжнародна конференція з тематики проекту).

Результатом проекту має стати позиціонування території Східних Карпат як екотуристичного напрямку світового рівня серед потенційних відвідувачів.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти