Новий напрямок у відпочинку туристів міста Івано-Франківська

Гіди та туроператори міста Івано-Франківська, що спеціалізуються на в’їзному туризмі, ознайомилися з Центром спадщини Вигодської вузькьколійки та з туристичними можливостями Вигоди.

Діяльність Центру спадщини відома багатьом у області та за його межами, вона не була новинкою і для сьогоднішніх відвідувачів. Проте для того, щоб урізноманітнити відпочинкову програму перебування туристів, що відвідують місто Івано-Франківськ, новими враженнями про місцевість за межами міста, вони мають випробувати нові пропозиції першими. Міські туроператори активно використовують можливості Яремчанського напрямку (курорт Яремче, Татарів, Микуличин та Ворохта, ТК «Буковель», Верховинщина), проте практично не знайомі з пропозицією гірської Долинщини. Для цього ТАІФ організував ознайомчий візит до Вигоди, представивши Центр спадщини та Вигоду як окреме місце для відпочинку.

В результаті візиту туроператори та гіди запланували включити відвідини Центру спадщини та інших атракцій Вигоди у програми своїх турів.

«Центр вражаючий. Як і сама Вигода. Туристи мусять повертати сюди. Ми тепер знаємо чим їх заманити у цьому керунку Прикарпаття», – зі слів Людмили Жирак, екскурсовода, вкиладачки Прикарпатського національного університету.

Читайте також

Відбувся навчальний візит партнерів з ...

15 September 2021

Проект українсько-румунської співпраці «Об’єднані спадщиною» ...

6 August 2021

Об’єднані спадщиною: збереження історичної спадщини ...

21 July 2021

#CarpathianForestSchools: розвиток співпраці українських та ...

19 July 2021

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти