Івано-Франківськ відвідав глава повітової ради Марамурешу

28 березня 2008 року в Івано-Франківську відбулось чергове засідання наглядової ради проекту ЄС «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю України та повітом Марамуреш Румунії».

Для участі у засіданні до Івано-Франківська прибула офіційна делегація румунського повіту Марамуреш на чолі з президентом повітової ради паном Марінелем Ковачем. У засіданні наглядової ради взяли участь керівники Івано-Франківської обласної держадміністрації, органів влади прикордонного Верховинського району, представники державних прикордонної та митної служби, інших зацікавлених організацій, громадські діячі та фахівці.

В рамках засідання наглядової ради було розглянуто хід реалізації проекту «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю України та повітом Марамуреш Румунії». Одними з важливих напрямків діяльності зазначеного проекту є підготовка юридичного та техніко-економічного обґрунтування відкриття міжнародного пункту пропуску Шибене – Поеніле-де-суб-Мунте на українсько-румунському кордоні, а також розміщення електронних інформаційних кіосків у Івано-Франківську, Коломиї, Яремче, Верховині та Бая-Маре (Румунія). Було накреслено план роботи на подальші періоди.

Того ж дня голова Івано-Франківської обласної держадміністрації Микола Палійчук та президент повітової ради Марамуреш Марінель Ковач підписали Угоду про міжрегіональне співробітництво між Івано-Франківською областю та повітом Марамуреш. М. Ковач назвав підписання Угоди історичною подією, оскільки протягом багатьох років між інституціями двох регіонів існують партнерські відносини, але не існує договору між місцевими владами. Керівник Марамурешу також запропонував виступити від адміністрацій обох прикордонних регіонів з ініціативою перед урядами своїх держав щодо відкриття нових пунктів пропуску через українсько-румунський кордон.

Марамуреська делегація також відвідала українсько-румунський ресурсний центр, що відкрито в Івано-Франківську на базі громадської організації «Туристична Асоціація Івано-Франківщини» та покликаний сприяти розвиткові транскордонних туристичних та бізнесових зв’язків.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти