Івано-Франківськ очікує нове кулінарне свято

Громадська організація «Туристична Асоціація Івано-Франківщини» (ТАІФ) спільно з виконкомом Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківським Технікумом готельно-ресторанного сервісу та туризму Національного університету харчових технологій розпочали підготовку Міжнародного конкурсу кулінарної майстерності для навчальних закладів Карпатських країн, що відбудеться в м. Івано-Франківську 29-30 листопада 2013 року.

Конкурс має на меті підвищити роль та значення кулінарних традицій серед молоді, роботодавців та освітян. Головними завданнями конкурсу є показати потенціал традиційної кухні для успішного розвитку готельно-ресторанної та туристичної галузей; виявити та яскраво представити вміння, навички та професійний потенціал майбутніх працівників гастрономічної та туристичної галузей, а також рівень практичного досвіду, прикладної майстерності та професіоналізму викладачів.

У програмі заходу передбачені конкурси студентів та викладачів з кулінарної майстерності, ресторанного менеджменту традиційного ресторану, конкурс на кращий гастрономічний тур, заснований на місцевих кулінарних традиціях, шоу барменів та карвінгу.

Конкурс оголошується серед навчальних закладів, що готують кадрів ресторанної індустрії та туризму Івано-Франківської області України, повітів Сату-Маре та Марамуреш Румунії, Кошицького краю Словаччини, Соболч-Сатмар-Берега Угорщини.

Суддями конкурсу виступлять провідні менеджери відомих ресторанів, викладачі, представники виробників натуральних продуктів харчування та постачальники технологічного обладнання для професійних кухонь, туроператори відомих туристичних агентств.

Переможці конкурсу у кожній з трьох номінацій отримають винагороду.

Щоб взяти участь у конкурсі команди повинні повідомити про свою участь організатора конкурсу в Україні – «Туристичну Асоціацію Івано-Франківщини». Повідомлення має бути надіслане на емейл office@www.www.taif.org.ua з темою повідомлення – «Конкурс Карпатської кулінарної спадщини. <Назва номінаці>». Кожна команда повинна подати назву номінації конкурсу, навчального закладу, прізвище та імена членів команди, назву країни, регіону, назву міста, контактний телефон та емейл. Заявитися на участь у конкурсі необхідно до 17.00 1 листопада 2013 року.

Щоб дізнатися умови участі, отримати положення про конкурс та форму заявки – просимо звертатися до організаторів конкурсу за емейлом: office@www.www.taif.org.ua.

Повна заявка на конкурс подається українською або англійською мовою на емейл організатора «Туристичної Асоціації Івано-Франківщини» – office@www.www.taif.org.ua.

Організатори конкурсу відкриті до співпраці. Офіційні спонсори цієї події отримають промоцію у всіх електронних та друкованих матеріалах (публікаціях, повідомленнях, аудіо – та відео репортажах), присвячених конкурсу.

За детальною інформацією про конкурс просимо звертатися до Лади Маланій (Туристична Асоціація Івано-Франківщини, Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 26; e–mail office@www.www.taif.org.ua, тел. +380342 720232, 0677383904).

Конкурс проводиться в рамках проекту «Карпатська мережа кулінарної спадщини», що виконується ТАІФ у партнерстві з виконкомом Івано-Франківської міської ради, Асоціацією «Еколоджік» та Торгово-промисловою палатою повіту Сату-Маре (Румунія), Асоціацією Шамос-Базар (Угорщина) та Кошицькою регіональною філією Словацької торгово-промислової палати та промисловості (Словаччина) за співфінансування Європейського Союзу.

Останні новини

Відкривати для світу Карпатських птахів
26 Квітня 2018
Читати новину

Що треба знати про Івано-Франківськ, щоб приїхати сюди і закохатися в нього назавжди?
26 Квітня 2018
Читати новину

Ми об’їздили майже півсвіту, аби привезти сюди нові ідеї
26 Квітня 2018
Читати новину

Живі зустрічі відмінити не можна. Карпатська мережа

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти