Івано-Франківщина та Марамуреш підводять підсумки співпраці у просуванні туризму та планують спільні дії на майбутнє

28-29 липня 2008 р. у центрі румунського повіту Марамуреш м. Бая-Маре відбулось чергове засідання наглядової ради проекту «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю України та повітом Марамуреш Румунії. Згаданий проект є частинною програми сусідства «Румунія – Україна» та співфінансується Європейським Союзом.

В ході засідання було розглянуто конкретні результати реалізації проекту. Зокрема, було представлене попереднє техніко-економічного обґрунтування відкриття пункту пропуску на українсько-румунському кордоні в районі Шибене-Понеїле-де-суб-Мунте. Опрацювання можливості відкриття зазначеного пункту пропуску є одним з основних завдань проекту. Минулого місяця представники місцевих влад прикордонних громад, фахівці та громадські діячі з України та Румунії на круглому столі у Верховині одностайно підтримали ідею відкриття міжнародного переходу Шибене-Понеїле-де-суб-Мунте та ухвалили звернення до урядів обох держав. На засіданні наглядової ради було вирішено започаткувати офіційне листування з Урядами України та Румунії щодо відкриття зазначеного пункту пропуску.

Було також презентовано макет кишенькового путівника про Івано-Франківську область та повіт Марамуреш. Підготовлене видання є першим путівником, що об’єднує інформацію про туристичні атракції двох прикордонних регіонів. Видання вийде англійською та німецькою мовами і буде розраховане насамперед на туристів з Європейського Союзу.

Просуванню обох регіонів на міжнародних туристичних ринках повинен посприяти також ознайомчий візит журналістів до Івано-Франківщини та Марамурешу, який заплановано на жовтень цього року.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти