Івано-Франківщина та Марамуреш підводять підсумки співпраці у просуванні туризму та планують спільні дії на майбутнє

28-29 липня 2008 р. у центрі румунського повіту Марамуреш м. Бая-Маре відбулось чергове засідання наглядової ради проекту «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю України та повітом Марамуреш Румунії. Згаданий проект є частинною програми сусідства «Румунія – Україна» та співфінансується Європейським Союзом.

В ході засідання було розглянуто конкретні результати реалізації проекту. Зокрема, було представлене попереднє техніко-економічного обґрунтування відкриття пункту пропуску на українсько-румунському кордоні в районі Шибене-Понеїле-де-суб-Мунте. Опрацювання можливості відкриття зазначеного пункту пропуску є одним з основних завдань проекту. Минулого місяця представники місцевих влад прикордонних громад, фахівці та громадські діячі з України та Румунії на круглому столі у Верховині одностайно підтримали ідею відкриття міжнародного переходу Шибене-Понеїле-де-суб-Мунте та ухвалили звернення до урядів обох держав. На засіданні наглядової ради було вирішено започаткувати офіційне листування з Урядами України та Румунії щодо відкриття зазначеного пункту пропуску.

Було також презентовано макет кишенькового путівника про Івано-Франківську область та повіт Марамуреш. Підготовлене видання є першим путівником, що об’єднує інформацію про туристичні атракції двох прикордонних регіонів. Видання вийде англійською та німецькою мовами і буде розраховане насамперед на туристів з Європейського Союзу.

Просуванню обох регіонів на міжнародних туристичних ринках повинен посприяти також ознайомчий візит журналістів до Івано-Франківщини та Марамурешу, який заплановано на жовтень цього року.

Читайте також

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти