Візит на Всеукраїнський форум сільського зеленого туризму

21-22 квітня у Вінниці проходив всеукраїнський форум сільського / зеленого туризму, організований ГО Центр розвитку Пангея Ультіма в рамках проекту «Image Mapping». Форум зібрав представників туристичного бізнесу з усієї України: Сумської, Львівської, Закарпатської, Рівненської, Київської, Харківської, Запорізької, Хмельницької, Полтавської, Черкаської та Миколаївської областей.

Ми презентували присутнім діяльність Центру спадщини Вигодської вузькоколійки та запросили в гості на Івано-Франківщину.

Форум був покликаний об’єднати людей, що займаються спільною справою, задля обміну досвідом та пошуку нових шляхів розвитку власного бізнесу. Багато говорили про державну політику з розвитку сільських територій та кластери, успіх яких вбачається в реалізації спільних проектів, які цікавлять значну кількість учасників кластеру. Розглядали різноманітні фінансові ресурси для розвитку сільських територій (зокрема МТД, державні і місцеві бюджети, підприємницькі структури), особливості ефективної співпраці зі ЗМІ та ознайомились з кращими практиками розвитку сільського туризму.

Читайте також

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Конспекти уроків до посібника вчителям ...

17 December 2021

СЛІДАМИ ПЕРШОВІДКРИВАЧІВ Go52

30 September 2021

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти