Тренінг з цифрового маркетингу

28-29 червня 2019 року в майстерні-студії Акселератора креативних жіночих стартапів відбувся довгоочікуваний тренінг від Романа Гавриша – керівного партнера стратегічної агенції цифрового маркетингу AIMBULANCE. Роман – більш ніж 10 років у сфері інтернет-технологій та електронного маркетингу, лектор і ведучий навчальних програм з електронного маркетингу в KMBS.

Два дні складна термінологія цифрового маркетингу трансформувалася у прості кроки для стартапів дівчат. Зокрема, було розкрито такі теми:

  1. Огляд бізнес-реальності. Зміни бізнес-моделей у цифрову епоху (короткий екскурс). Нова маркетингова наука. Ієрархія бізнесових та маркетингових стратегій. Точки росту бізнесу. Інструменти росту.
  2. Нейромаркетинг. Зміна парадигм прийняття рішень.
  3. Що таке досвід споживача?Мапа споживацького досвіду. Як її розробляти та для чого
  4. Методологія consumer decision journey
  5. Маркетинговий інструментарій. Вибір різних компонентів комунікаційної екосистеми. Діджитал тренди та що з ними робити.
  6. Image та performance маркетинг. Відмінності, сценарії використання та бізнес задачі
  7. Структура KPI’s та трекінгу бізнес-результатів
  8. Які задачі може вирішити Digital Marketing, а де він безсилий? Підбиття підсумків Q&A.

Дякуємо Івано-Франківська міська рада за цю можливість навчання, для більшості з нас буквально, прориву. Окрема вдячність за небайдужість і сильну підтримку в організації навчання – учасниці Ради Акселератора Надія Кромкач та Вікторія Дротянко.

Захід організовано за підтримки Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради в рамках проекту ГО «Туристична Асоціація Івано-Франківщини» «B2B: Creative Women Network. Посилення спроможності жінок у креативних індустріях Івано-Франківська», реалізація якого стала можливою за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Більше про Проект ПРОМІС – на веб-сайті www.pleddg.org.ua.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти