Як місцева спадщина може створити нові можливості для розвитку територій

Такою була тема доповіді Туристичної Асоціації Івано-Франківщини під час конференції «Туризм. Сучасний стан та тенденції розвитку» в м.Рівному, яку організувало управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому 7 червня 2018 р.

Як зазначали організатори – туристична конференція, спеціально організована для пошуку ідей та вивчення досвіду в галузі для розвитку туристичного потенціалу міста, організовувалась тут вперше. Захід зібрав фахівців у сфері туризму усього західного регіону України, різної спеціалізації та місцевих бізнесменів, журналістів, краєзнавців, громадських діячів. Як місту Рівне, що має давню і цікаву історію, але в якому пам’ятки старовини фактично не збереглися, зацікавити і привабити туриста, що подорожує Україною?   Це основне питання, яке стояло перед експертами – учасниками рівненського зібрання.

У своїй презентації ТАІФ на власному досвіді продемонстрував як матеріальні та матеріальні активи місцевої спадщини можуть стати поштовхом до активного місцевого розвитку. Рівняни побачили доволі широку пропозицію туристичних продуктів, створених асоціацією та партнерами за останні 5-7 років. Особливий інтерес слухачів викликав Центр спадщини Вигодської вузькоколійки як хаб змін у громаді та аудіоекскурсії шістьма містами-перлинами Східної Польщі та Західної України.

На сьогодні в Рівному за підтримки Європейської Комісії в Україні втілюється проект «Таємничі підземелля Рівного», який дає громаді міста шанс створити власний унікальний туристичний продукт – інтерактивні лабіринти-підземелля у центрі міста Рівного, здатний затримувати відвідувачів та збільшити їх витрачання і, разом з уже відомими й «розкрученими» атракціями – Рівненський зоопарк та Тунель кохання у Клевані – зробити регіон бажаною дестинацією для багатьох відповідальних туристів.

Детально про конференцію: https://rvnews.rv.ua/post/view/1528443012-pro-rozvitok-turistichnoi-industrii-u-rivnomu-veli-movu-fahivci-ciei-galuzi.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти