До уваги туристичних операторів внутрішнього туризму: тури вихідного дня, засновані на живій спадщині Карпат – автентичному стилі життя та культурі праці мешканців Івано-Франківщини.

Отримайте першими незабутні враження: від бойківської здорової їжі у старій добрій Вигоді – до гуцульського набування під самими Мармаросами!

Туристична Асоціація Івано-Франківщини запрошує операторів в’їзного туризму України на ознайомчу майстерню (промо-тур) новоствореними продуктами живою спадщиною «Go52 Heritage Weekend», який планується на 10 – 14 жовтня (5 ночей) і охопить локації Долинського, Коломийського, Косівського та Верховинського районів Івано-Франківської області.

У програмі туру:

Усі ці дивовижні відкриття є частиною цілорічної пропозиції – п’ятдесяти двох вікенд-турів, розроблених для Угорщини, Словаччини, Румунії та України в межах проекту «52 стилі життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці». Пропоновані українські тури сформовані у 13 продуктів (пакетів послуг) для подальшої реалізації українським туристам. Програмою передбачено: перевезення в межах розробленого туру, харчування, проживання та екскурсії.

Усіх зацікавлених туроператорів просимо заповнити заявку за посиланням до 10 вересня ц.р. Для участі в турі буде відібрано 6 представників з українських компаній.

#huskroua #enicbc #go52 #52lifestyles

Проект  “52 стилі життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці” виконується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини у партнерстві з Торгово-промисловою палатою повіту Сату-Маре (Румунія), Кошицькою регіональною організацією туризму (Словаччина), Туристичною організацією ABA (Угорщина) та управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА (Україна) і співфінансується ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Офіс проекту в Україні: вул. Дністровська, 26, Івано-Франківськ, 76018.: +38 0342 720232, e-mail: office@www.taif.org.ua, www.www.taif.org.ua

Оголошення підготовлено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Туристична Асоціація Івано-Франківщини» і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.
Проект “52 способи життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці” реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна (
www.huskroua-cbc.eu) на 2014-2020 роки.

Читайте також

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Конспекти уроків до посібника вчителям ...

17 December 2021

СЛІДАМИ ПЕРШОВІДКРИВАЧІВ Go52

30 September 2021

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти