До уваги туристичних операторів внутрішнього туризму: тури вихідного дня, засновані на живій спадщині Карпат – автентичному стилі життя та культурі праці мешканців Івано-Франківщини.

Отримайте першими незабутні враження: від бойківської здорової їжі у старій добрій Вигоді – до гуцульського набування під самими Мармаросами!

Туристична Асоціація Івано-Франківщини запрошує операторів в’їзного туризму України на ознайомчу майстерню (промо-тур) новоствореними продуктами живою спадщиною «Go52 Heritage Weekend», який планується на 10 – 14 жовтня (5 ночей) і охопить локації Долинського, Коломийського, Косівського та Верховинського районів Івано-Франківської області.

У програмі туру:

Усі ці дивовижні відкриття є частиною цілорічної пропозиції – п’ятдесяти двох вікенд-турів, розроблених для Угорщини, Словаччини, Румунії та України в межах проекту «52 стилі життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці». Пропоновані українські тури сформовані у 13 продуктів (пакетів послуг) для подальшої реалізації українським туристам. Програмою передбачено: перевезення в межах розробленого туру, харчування, проживання та екскурсії.

Усіх зацікавлених туроператорів просимо заповнити заявку за посиланням до 10 вересня ц.р. Для участі в турі буде відібрано 6 представників з українських компаній.

#huskroua #enicbc #go52 #52lifestyles

Проект  “52 стилі життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці” виконується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини у партнерстві з Торгово-промисловою палатою повіту Сату-Маре (Румунія), Кошицькою регіональною організацією туризму (Словаччина), Туристичною організацією ABA (Угорщина) та управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА (Україна) і співфінансується ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Офіс проекту в Україні: вул. Дністровська, 26, Івано-Франківськ, 76018.: +38 0342 720232, e-mail: office@www.taif.org.ua, www.www.taif.org.ua

Оголошення підготовлено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Туристична Асоціація Івано-Франківщини» і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.
Проект “52 способи життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці” реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна (
www.huskroua-cbc.eu) на 2014-2020 роки.

Читайте також

Третє засідання Наглядової ради проекту ...

1 May 2023

Відбулася навчальна поїздка партнерів з ...

26 September 2022

Мешканці цільових громад України та ...

29 July 2022

Відбулася міжнародна конференція «Форум інновацій ...

29 July 2022

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти