Спільнота Go52 HeritageWeekends відкрита до приєднання!

Ми продовжуємо шукати талановитих людей, що сповідують автентичний стиль життя, володіють практиками зникаючих або напівзабутих культур праці з Івано-Франківської та Закарпатської областей України і запрошуємо їх приєднатись до міжнародної мережі Карпатської Живої спадщини. Мережа крім названих регіонів України охоплює повіти Марамуреш та Сату-Маре Румунії областей Соболч-Сатмар-Берег та Боршод-Абауй-Земплін Угорщини, Кошицького та Пряшівського краю Словаччини.

До спільноти можуть увійти як окремі мешканці місцевих громад чи їх родини, так і громади представлені відповідними муніципальними інституціями, організації громадянського суспільства, підприємства, кооперативи, фермерські господарства та ін.

У Вас є таланти, навички традиційних культур праці чи Ви володієте ремеслами? Ви щира та гостинна людина, любите ділитися історіями свого життя, свого роду та краю? Всі ці переваги можна перетворити у сталий бізнес! Спитаєте як? Просто дозвольте іншим познайомитися зі своїм життєвим укладом чи ремеслом, розділіть трапези, вечірні розмови з відвідувачами, які відчувають справжню і непереборну ностальгію за щирим сільським життям.

📍Go52 HeritageWeekends – це спільнота для розвитку та підтримки, створена в межах захоплюючого проекту «52 стилі життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці» що реалізується за підтримки Європейського Союзу та Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна на 2014-2020 роки та об’єднує носіїв живої культурної спадщини в Карпатських регіонах чотирьох країн. Засновниками спільноти є Туристична Асоціація Івано-Франківщини (Україна), Торгово-промислова палата Сату-Маре (Румунія), Кошицька регіональна організація туризму (Словаччина), та АВА Туристична Асоціація (Угорщина).

Наша мета – збільшити відвідуваність та створити нові можливості для отримання доходу у прикордонних громадах, зокрема, шляхом розробки та популяризації унікального туристичного досвіду, заснованого на традиційних культурах праці та стилях життя в рамках дестинації Карпатської живої спадщини.

❓Що пропонує Спільнота її учасникам:

Серед учасників спільноти ‘Go52 HeritageWeekends’, які подадуть свої заявки до 31 липня 2020 року, буде відібрано по 13 претендентів з цільових регіонів кожної країни-учасниці для створення модельних (взірцевих) продуктів – турів вихідного дня. Умовою відбору є заповнення анкети-заявки та подання мотиваційного листа довільної форми, в якому ми просимо викласти коротку історію, пов’язану з Вашою нематеріальною культурною спадщиною чи родинним стилем життя та пояснити, в чому їх цінність для відвідувачів, унікальність (оригінальність) на фоні інших пропозицій на ринку.

З цими учасниками проект буде посилено працювати, надавши експертну допомогу у створенні окремого туристичного продукту – туру вихідного дня від Go52 HeritageWeekends community на основі стилю життя чи традиційного ремесла (культури праці); участь в тренінгу з підвищення якості обслуговування клієнтів; можливість отримати брендовану продукцію та промо-матеріали (уніформу, друковану продукцію, інші елементи ідентифікації бренду) для промоції власних продуктів під брендом Go52 HeritageWeekends, які будуть виготовлені в рамках проекту в обмеженій кількості.

Які вимоги до претендентів ставить Мережа:

Заявку на приєднання до Go52 HeritageWeekends community можна заповнити за посиланням.

✏️Якщо маєте питання чи пропозиції пишіть на емейл office@www.taif.org.ua із зазначенням у темі листа ‘Go52 HeritageWeekends community’.

#huskroua #enicbc #go52 #52lifestyles

Оголошення підготовлено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Туристична Асоціація Івано-Франківщини» і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.
Проект “52 способи життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці” реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна (
www.huskroua-cbc.eu) на 2014-2020 роки.

Читайте також

Установча конференція проекту «Об’єднані спадщиною»

4 February 2022

Руїни чи Свідки минулого? Установча ...

17 January 2022

Конспекти уроків до посібника вчителям ...

17 December 2021

СЛІДАМИ ПЕРШОВІДКРИВАЧІВ Go52

30 September 2021

Натхненні ідеї, унікальні рішення, сталі результати

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Наші
контакти